Mám tě ráda

Mám tě ráda https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/330396/bmid_mam-te-rada-6oz-330396.jpg 4 40 13

Sofie má moc ráda kluka ze své třídy. Cítí se úzkostně, ale zároveň i šťastně. Svěří se babičce, protože ta vždycky ví, co dělat. „Měla bys mu to říct, že ho máš ráda,“ radí jí babička. Ale coby měla Sofie říct? A kde? A kdy? Babička a dědeček se s ní podělí o příběh své lásky. A tím Sofii vnuknou nápad…

Pro děti a mládež
Vydáno: , Naše vojsko

You Make Me Happy , 2015

simca9342
18.03.2024 5 z 5

Příběh délkou tak akorát pro malé děti o tom, jaké to je mít někoho rád.
Sofie má ve třídě ráda jednoho kluka, ale neví, jak mu to má sdělit. Dá na radu babičky, která ji při společně procházce začne vyprávět o svém setkávání s dědou. Jaký dárek si vzájemně dali . Proč? Přece z lásky ke druhému .
Krásný příběh plný šťastného pocitu a vzájemného pouta , přátelství mezi lidmi, které se později rozvine ve vztah. Sofie vymyslela, jak to kamarádovi dát najevo. Že nevěříte? Hurá do čtení!

Boboking
20.01.2021 4 z 5

Skutečně moc pěkně napsaný příběh pro děti, co je to láska. A ty ilustrace jsou úžasné.

Ágnes007
19.01.2021 3 z 5

Něžné ilustrace, milý příběh.

Karinka2012
12.12.2019 5 z 5

Úžasné ilustrace, hezký příběh, ale příliš krátké.

ADE138
05.06.2019 5 z 5

Příběh o lásce jednoduše vysvětlený malým dětem. Málo textu, o to větší ale dostávají prostor ilustrace. V téhle knížce krásné, snové. Takovéhle knížky mám ráda.

Anetidlo
01.03.2019 3 z 5

Krásné ilustrace a poselství. Kniha pro děti přinášející porozumění lásky. Sice za mě mohla být o pár stran delší, abychom se například dozvěděli detaily, ale pro děti je to dostatečné. Tento 'nedostatek' vynahrazují opravdu povedené ilustrace, které zahřejí u srdéčka. ❤️

triatlet
01.02.2019 4 z 5

Ilustrace působí zasněně i živě. Příběh přináší hezké generační poselství, které předává babička vnučce.
Pointa je povznášející :-)

jan-da
04.06.2018 5 z 5

Krátká knížka, krásný příběh, ale bože !! Ty ilustrace !!! Mohla bych si je prohlížet znovu a znovu a zase znovu... Už jen pro ty ilustrace maximálně doporučuji ! :-)

capricornus
02.02.2018 3 z 5

Tak krásné ilustrace, že knížka mohla být klidně i beze slov!

Knihomura
08.11.2017

Příběh pěkný, ilustrace SUPER !

Svica
01.06.2017 4 z 5