Mám tě rád, ale zamilovaný už nejsem - Sedm kroků k záchraně vašeho vztahu

JAK OŽIVIT UVADAJÍCÍ LÁSKU? Řada párů, které se přišly poradit s odborníkem na partnerské vztahy, terapeutem Andrewem G. Marshallem, považuje tuto otázku za zásadní a obtížně řešitelný problém, jenž charakterizují slovy: „Mám ji rád, ale zamilovaný už nejsem“ či „Mám ho ráda, ale zamilovaná už nejsem“. Proč se milostný vztah časem změní v přátelství, vyprchá z něj vášeň a partneři se cítí zklamaní a frustrovaní? Co dělat, abychom byli do svého partnera stále zamilovaní? Autor na základě své dlouholeté praxe a výzkumů vyvinul jedinečný program. Pozoroval, jak spolu páry komunikují, přijímají zodpovědnost, co a jak si vzájemně poskytují a jak spolu vycházejí. Je přesvědčený o tom, že konec zamilovanosti neznamená konec vztahu. V této knize vám nabízí návod jak si s partnerem lépe porozumět. Předkládá sedm kroků, které vám přinesou klid a jistotu, posílí vzájemné partnerské pouto, pomohou oživit intimní vztah a opět nalézt nejen ztracené kouzlo lásky, ale i své Já....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/261532/big_mam-te-rad-ale-zamilovany-uz-nejsem-261532.jpg 42

2015  Ľúbim svojho partnera, ale ...
2015  Mám tě rád, ale zamilovaný už nejsem - Sedm kroků k záchraně vašeho vztahu

Kniha Mám tě rád, ale zamilovaný už nejsem - Sedm kroků k záchraně vašeho vztahu je v

Právě čtených1x