Malý král

Malý král https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28916/maly-kral-28916.jpg 4 58 14

Třináctiletá Katie Durhamová nepřipustí, aby majitel stáje nechal utratit novorozené hříbě Willow Kinga s pokroucenýma nohama. Musí pak najít dostatek sil, aby z něho dokázala vychovat plnokrevného šampióna.

Příroda, zvířata Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Slovanský dům (Praha)

Willow King , 1998

Lovehorses365
09.10.2023 5 z 5

Od této knihy jsem sice nic moc neočekávala, ale mile mě překvapila.

PhoebePollard
10.10.2021 4 z 5

Moje srdcovka, k níž se občas ráda vracím.

hana4834
28.10.2020 5 z 5

I když už nejsem nactileta kniha se mi moooc líbila

veronikahessy
15.05.2019 5 z 5

Přestože již nejsem cílová skupina, bylo to moc milé počtení. :-)

lenochod6
23.04.2018 5 z 5

Jedna z nejlepších knih o koních, co jsem v dětství četla :).

blonde_elis
20.08.2016 4 z 5

Když jsem ještě studovala na prvním stupni ZŠ, byla jsem zblázněná do knih o koních a přečetla jsem jich opravdu velkou spoustu. S odstupem několika let jsem se letos v létě vrátila ke své nejoblíbenější z nich. Možná to bylo i trochu z nostalgie, ale i přesto, že už jsem z té největší koňské mánie vyrostla, úplně mně to nepustilo a tenhle příběh mě opět dokázal příjemně potěšit :).

rarášek
22.12.2015 5 z 5

Tahle kniha se mi moc líbila. A když je to podle skutečného příběhu, tak je to o to zajímavější. Líbila se mi obětavost a víra v naději, kterou vynaložila Katie na záchranu a vytrénování Willow Kinga. Nikdo jí nevěřil (možná kromě Jasona), ale ona se nevzdala a to je to nejlepší. Závěr byl velice napínavý a konečná výhra Kinga mě potěšila. Moc se mi to líbilo. :)

Irdies
07.10.2015

Tato kniha je naprosto stejná jako malý král, jen to má jiný název. Ale miluji zvířata i koně a sama jsem jezdila a ze všech konských knih, které jsem četla mě tato oslovila nejvíce :)

warca
22.10.2014 5 z 5

Tuhle knížku jsem prezentovala ve škole, ale tou dobou jsem ji měla už dávno přečtenou. Moc pěkné :)

konik
14.06.2014 5 z 5

Velice dojemný příběh

Linu
14.08.2013 5 z 5

Velmi, velmi krásný příběh.

rencovav
09.08.2013 3 z 5

Je to vlastně jediná kniha o koních, kterou jsem četla. Líbila se mi, ale milovníka těchto zvířat ze mě neudělala :)

Scarletty
02.04.2012

Tato kniha mě velmi oslovila svou upřímností, napínavým dějem a podrobnostmi ze světa koní. Doporučuji přečíst :)

annie111
02.03.2011 5 z 5

Jedna z mých nejoblíbenějších knih (samozřejmě to už je pár let zpět). Moc bych tuto knihu chtěla mít doma, ale bohužel ji neprodávají nikde poblíž...

Chris Platt
americká