Malý král

Třináctiletá Katie Durhamová nepřipustí, aby majitel stáje nechal utratit novorozené hříbě Willow Kinga s pokroucenýma nohama. Musí pak najít dostatek sil, aby z něho dokázala vychovat plnokrevného šampióna.

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/28916/maly-kral-28916.jpg 4.544

Willow King (1998)

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Slovanský dům

lenochod6

Jedna z nejlepších knih o koních, co jsem v dětství četla :).

Nattinka
03.08.2017

Když jsem knihu četla, hned jsem se do ní zamilovala. Dostala jsem ji od tety a jsem za ni moc ráda. Nejdřív jsem si říkala, že mě to nejspíš nebude bavit, ale jak se říká: Nesuď knihu dle obalu :-)

blonde_elis
20.08.2016

Když jsem ještě studovala na prvním stupni ZŠ, byla jsem zblázněná do knih o koních a přečetla jsem jich opravdu velkou spoustu. S odstupem několika let jsem se letos v létě vrátila ke své nejoblíbenější z nich. Možná to bylo i trochu z nostalgie, ale i přesto, že už jsem z té největší koňské mánie vyrostla, úplně mně to nepustilo a tenhle příběh mě opět dokázal příjemně potěšit :).

rarášek
22.12.2015

Tahle kniha se mi moc líbila. A když je to podle skutečného příběhu, tak je to o to zajímavější. Líbila se mi obětavost a víra v naději, kterou vynaložila Katie na záchranu a vytrénování Willow Kinga. Nikdo jí nevěřil (možná kromě Jasona), ale ona se nevzdala a to je to nejlepší. Závěr byl velice napínavý a konečná výhra Kinga mě potěšila. Moc se mi to líbilo. :)

Irdies
07.10.2015

Tato kniha je naprosto stejná jako malý král, jen to má jiný název. Ale miluji zvířata i koně a sama jsem jezdila a ze všech konských knih, které jsem četla mě tato oslovila nejvíce :)

warca
22.10.2014

Tuhle knížku jsem prezentovala ve škole, ale tou dobou jsem ji měla už dávno přečtenou. Moc pěkné :)

konik
14.06.2014

Velice dojemný příběh

Linu
14.08.2013

Velmi, velmi krásný příběh.

Kariol
09.08.2013

Je to vlastně jediná kniha o koních, kterou jsem četla. Líbila se mi, ale milovníka těchto zvířat ze mě neudělala :)

Scarletty
02.04.2012

Tato kniha mě velmi oslovila svou upřímností, napínavým dějem a podrobnostmi ze světa koní. Doporučuji přečíst :)

annie111
02.03.2011

Jedna z mých nejoblíbenějších knih (samozřejmě to už je pár let zpět). Moc bych tuto knihu chtěla mít doma, ale bohužel ji neprodávají nikde poblíž...