Malostranské psí jaro

Malostranské psí jaro https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136271/bmid_malostranske-psi-jaro-136271.jpg 4 10 2

Příběhy dvou mopsích holčiček Džiny a Fanči a vznešené angorské kočky Vločky, o které se s velkou láskou a porozuměním stará jejich panička Naše, jsou zasazeny do neopakovatelného rámce pražské Malé Strany, obydlené mnoha rázovitými lidskými i zvířecími postavičkami. Psí holky ani rozmarná kočka se na jaře rozhodně nenudí! Vydejte se s nimi za rozkvétajícími vrbami, na nákup nového auta či na svatbu kozlíka Šikuly... pofoukejte přiskřípnutý ocásek a užasněte nad kočičími dredy! Knížku pro všechny velké i malé kamarády pejsků a kočiček i přátele staré Prahy. -- zdroj: bux.cz --... celý text

pandaK
20.05.2023 5 z 5

Rozkošné vyprávění pro děti, které jsem si zamilovala v dětství a vracím se k němu pro potěchu duše i teď, jako dospělá. Kniha sestává z kouzelných příběhů dvou mopsích slečen Fanči a Džiny, jejich paničky Naší a jejich spolubydlící kočky Vločky. Vypravěčka Fanča vypráví o současném jaru a vzpomíná na ta předchozí a předkládá čtenářům úsměvné historky o uskřípnutém psím ocásku, zakázaném vstupu na psí výstavu nebo pádu z loďky...Zároveň poeticky popisuje jaro na Pražské malé straně i na venkově v okolí Okoře a při čtení na mě vždy dýchne jaro. Kniha je navíc bohatě ilustrovaná krásnými a vtipnými obrázky znázorňujícími všechny postavy a události, jaro a krásně zakomponované pražské stavby. Instantní jaro a balzám pro duši :)

Ika6
31.12.2014

Legrační příběh.

kočky psi Praha zvířata, fauna příběhy o psech krtek domácí zvířata jaro Kampa (Praha) mops

2009  80%Malostranské psí jaro
2007  86%Malostranská psí zima

Kniha Malostranské psí jaro je v