Křik k nebesům

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Dvanáctý případ inspektorky Malin Forsové Jednoho horkého letního dne je v autě nalezen mrtvý chlapec. Zdá se, že ho tam zapomněla jeho matka, která trpí psychickými problémy a výpadky paměti. Smrt vlastního dítěte je pro ni tou nejhorší myslitelnou tragédií, navíc však začne dostávat výhružné anonymní dopisy. Když se žena stane obětí chladnokrevné vraždy, musí se Malin Forsová na celý případ podívat novýma očima. Mezitím je zatčena také Malinina dcera Tove — za ublížení na zdraví. Malin v dceři vidí vlastní divokou povahu, ale především své rodičovské selhání. Za dceřiným chováním možná stojí i něco jiného. Co dohnalo Tove k násilí? Ať už se stalo cokoli, hrozí, že tentokrát Malin svou dceru už neochrání — ani před odsouzením, ani před vlastními činy....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/476587/big_krik-k-nebesum-5gD-476587.jpg 4.433
Série:

Malin Forsová 12.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , Host
Originální název:

Himmelskriket, 2018


více info...
Nahrávám...

Komentáře (9)

Kniha Křik k nebesům

blackoutzuzi
13. května

Mons Kallentoft je jeden z mých nejoblíbenějších krimi autorů. Jeho příběhy jsou vždy jiné, osobité, s přesahem a výborně se čtou. Několik posledních dílů jeho série "Malin Forsová" si drželo laťku neskutečně vysoko a tak v kontextu s nimi musím bohužel ohodnotit tento díl hůře.

Ačkoli se opět četl nesmírně lehce, téměř nešlo přestat a já ho přečetla skoro na jeden zátah, přeci jenom ve mně nerezonoval jako jiné Kallentoftovy příběhy. I samotný případ na mě působil trochu zvláštně, čekala jsem alespoň nějaký wow efekt, překvapivé vyústění, gradaci, prostě cokoli, ale ničeho z toho jsem se bohužel nedočkala, stejně tak jako pořádného napětí.

Izu
02. května

Fakt nechápu některé z vás, kteří tady píšou spoilery aniž by na ně upozornili.Chce to přemýšlet ale asi není čím.


Jiparis
31. března

(+ SPOILER) Nevěra je věc, která se neodpouští. Takhle uvažuje hlavní hrdina, který se za ni pomstí neuvěřitelně krutým způsobem. Moc zajímavý námět a skvělé zpracování.

FilipHaring
21. března

Za mňa asi najslabší diel celej série. Nemalo to potrebné napätie. Cítim sa že sa celá séria blíži ku konci.

zuzad
10. března

Od té doby, co Malin přestala chlastat, se srovnala a je to znát. Tahle série je moje srdcovka, takže jen tak dál pane Kallentoft.

hannina
02. března

Malin po dvanácté. Nejvyrovnanější a nejvíc v pohodě za celou dobu, co ji znám. Tentokrát rozplétá tragédii jedné původně pěkné rodinky, v níž zraněné city přetavily lásku v nenávist a zpět a v tomto kotrmelci nastal hrůzný konec. Tento díl se v sérii o Malin jistě řadí k těm lepším....

ještěrka38
21. února

Skvělé, napínavé a nešlo se odtrhnout. :-)

Didi15
03. února

Jsem ráda, že Malin je zpět a ve své formě . Moc mě to bavilo , Kallentoftův styl v této sérii je výjimečný .Budu se těšit na další díl .

1