Malcolmův seznam

Malcolmův seznam https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/502096/bmid_malcolmuv-seznam-hNf-502096.jpg 3 21 4

Začtěte se do regentské romance z viktoriánské Anglie! Ctihodný Jeremy Malcolm hledá manželku, ale ne jenom tak ledajakou. Je odhodlán najít si pouze perfektní ženu, která bude odpovídat jeho přísným kritériím. Po letech beznadějného hledání se však pomalu smiřuje s rolí doživotního starého mládence. Ovšem jen do chvíle, než spatří Selinu Daltonovou. Jeremy však netuší, že Selina je nástrojem pomsty od ženy, kterou kvůli svému seznamu odmítl.... celý text

Literatura světová Pro ženy Historické romány
Vydáno: , CPress

Mr. Malcolm's List , 2009

jaja1989
12.04.2024 4 z 5

Klidná , oddechová kniha , dle obalu si asi hraje na Brighetonovi od Quinn S.

biki
20.08.2023 2 z 5

Škoda času a peněz. Knihu jsem dočetla jen proto, že mám ráda historické romance. Začátek sice nebyl tak úplně špatný, ale v závěru jsem měla pocit, že se autorka zcela ztratila ve vývoji děje.

Jaruš71
01.12.2022 4 z 5

Velmi lehká historická romance, moc dobře se četla a pobavila.

alzbeta4340
27.11.2022 4 z 5

Malcolmův seznam od Suzanne Allain patří do slušného průměru ve svém žánru historických romancí. Trochu tady vadí někdy zrychlený vývoj a změna charakterů hlavních postav - hlavně uražené slečny Julie.
Jinak ale v knize najdeme asi vše, co čekáme - přiměřenou zápletku, plesy, vyjížďky v parku i trošičku společenských intrik. 3,5 hvězdičky

pro ženy historické romance

2022  71%Dopis slečny Sophie