Malá zahrádka - velké výnosy

To, že máte malou zahrádku neznamená, že z ní nemůžete mít velký užitek. Naučíme vás, jak zahrádku správně rozdělit, jak připravit záhony, kompost, jak obměňovat plodiny, aby se půda nevyčerpala. Díky takovému rozumnému přístupu můžete sklízet spoustu svých oblíbených plodin - zeleniny či ovoce a doplňovat své domácí vaření o čerstvé bylinky. U každé doporučované zeleniny a ovoce se dozvíte, jak jí pěstovat a jakou úrodu můžete očekávat. Při použití rad z naší knihy ušetříte a ještě budete mít zeleninu a ovoce ze spolehlivého zdroje, z vlastní zahrádky....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/23_/230585/mala-zahradka-velke-vynosy-230585.jpg 4.54
Literatura naučná, Zahrada
Vydáno · Grada

Kleiner Garten, große Ernte

Kniha Malá zahrádka - velké výnosy

cérka
04.01.2016

Moc povedená publikace. Všechny odrůdy asi neseženu, ale některé nápady a doporučení určitě vyzkouším.

xxiixxi
05.04.2015

Obsahuje mimo jiné rady na založení různých typů záhonů a tipy, jak střídat plodiny. Příjemná i jen na prolistování, obsahuje totiž moc hezké obrázky. Největší nevýhodu vidím v tom, že některé uvedené odrůdy u nás asi těžko seženeme.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

zahrádkaření, zahradničení

Autor knihy