Malá kniha pozitivního myšlení

Malá kniha pozitivního myšlení https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357444/mid_mala-kniha-pozitivniho-myslen-lA9-357444.jpg 4 12 7

Ve světě, kde jsme neustále bombardováni úkoly a valí se na nás problémy, všichni potřebujeme nějaký impuls , abychom se naladili na příjemnou notu. Tato kniha inspirativních citátů vám poskytne praktické tipy a rady, jak přemýšlet pozitivně a dosáhnout větší životní rovnováhy.

Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Omega

The Little Book of Positivity , 2015

Anna27
17.04.2020 4 z 5

Tyhle knížečky s citáty jsou skvělé. Můžete v nich listovat pořád.

IvusP
15.04.2020 5 z 5

Pěkná, milá knížečka s citáty a radami pro pozitivnější naladění našeho života.

mispule92
14.04.2020 5 z 5

Knížka, která vás pozitivně nakopne! Čas od času v ní zalistuji a pokaždé objevím něco zajímavého.
"Když příležitost neklepe, postavte si k ní dveře."

Parwana
03.01.2020 5 z 5

Skvělá knížka, plný užitečných rad a citátů pro lepší náladu. Doufám, že se již brzy stane součástí mojí knihovničky.

Honey0105
29.12.2018 4 z 5

Pro mně příjemné zpestření mnoha posledních dní. Každý den jsem si přečetla jeden citát, či jednu radu a hned se mi z postele vstávalo lépe. Každopádně se jedná jen o čtení pro zainteresované, ale rozhodně doporučuji všem si každý den zvolit citát pro daný den a opakovat si ho v hlavě - velmi pozitivně to dokáže naladit, když jde o ten správný citát (a tahle kniha je plná jen těch správných).

Romanka89
19.12.2018 4 z 5

Příjemná knížečka, v některých nelehkých životních obdobích může být nápomocna. Prostě jednou je hůř, jednou je líp :)

todilka
23.01.2018 3 z 5

"Nezáleží na tom, kolik let života prožijete, ale na tom kolik života do těch let vložíte".
Každý si v této milé knížečce nějaké poselství najde. Je dobré si občas to podstatné připomenout...
*čtenářská výzva 2018: kniha, která má čtyřslovný název

pozitivní myšlení rozvoj osobnosti, osobní rozvoj pozitivní psychologie

Lucy Lane
britská