Makrobiotické dobroty babiček Dáši a Světlany aneb Jak příjemně strávit čas s dětmi a ještě si pochutnat https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/217888/makrobioticke-dobroty-babicek-dasi--217888.jpg 4 2 1

Mlsnými vnoučaty prověřené recepty na makrobiotické dobrůtky. Autorky této knihy, které jsou zároveň babičkami „na plný úvazek“, se rozhodly se čtenáři podělit o celou řadu osvědčených zdravých receptů na makrobiotické dobrůtky. Recepty jsou doprovázené barevnými fotografiemi, takže si můžete pokaždé vybrat i podle toho, na co při listování knihou dostanete chuť. Co byste řekli třeba trubičkám s kokosovým krémem, křehkému závinu či pudingovým řezům?... celý text

Zsofia
10.02.2016 5 z 5

Skvělá kniha. Najdete recepty, které jsou velice jednoduché a rychlé. Jsou tam recepty také bez pečení. Jedná se o pečení bez cukru, konzervantů a všecho co vám neprospívá. Doporučuji.

Kniha Makrobiotické dobroty babiček Dáši a Světlany aneb Jak příjemně strávit čas s dětmi a ještě si pochutnat je v