Majn Kochbuch

Majn Kochbuch https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/502190/bmid_majn-kochbuch-C9f-502190.jpg 5 1 1

Hipíkova nekorektní kuchařka - Chleba, špek, zelí a chlast aneb Majn Kochbuch. Máte-li rádi nekorektní humor, sáhněte po netradiční „kuchařce“ zastydlýho hipíka Old Shootterhanda, kterou pro vás sepsal skladatel a textař Dan Šustr. Kniha má dvě části. V první jsou fiktivní rozhovory autora se zastydlým hipíkem Old Shootterhandem, jehož originální opilecké názory a teorie tzv. "Agroanarchie" představují nekorektní společenskou satiru na současný stav přetechnizovaného a komerčního světa kolem nás. Ve druhé části pak najdete netradičně pojatou kuchařku podle originálního rozdělení do kategorií Chleba (pečivo, přílohy), Špek (maso), Zelí (ovoce a zelenina) a Chlast (domácí pálenka atd.).... celý text

helena8303
18.08.2023 5 z 5

Je to čtivé, nejde přestat. Autor má delikátní smysl pro humor, bezuzdá sranda stříká ze všech stránek.
Válela jsem se smíchy, už když jsem si přečetla reakce čtenářů na tuto agroanarchistickou kuchařku.
Kravina na kvadrát! Výplod šílence! Debilní paskvil!
( Petr Šus, produkční filmu Trhák )

Něco mezi Havlovou Audiencí a Felixem Holzmannem.
( Pepa z vesnice )

Fašistický názory starýho bilýho páprdy!
( Markétko, manažerko neziskové organizace )

Typická hypomaniakální grafománie!
( MUDr. Mnislav Chromý, psychiatr )

Nedá se podle toho nic uvařit, natož to žrát!
( Zdeněk Pohlus, šéfkuchař, držitel michelinské hvězdy )

Já bych všechny ty šútrhendy zakázala !
( Vlasta Zelňáková, důchodkyně )

Old Shootterhandy u nás v kavárně nechceme!
( Jakub Frynta, pražský kavárník a barista )

Autorovy knížky

Dan Šustr