Magnetické jevy a obvody ve výkonové elektronice, měřicí technice a silnoproudé elektrotechnice https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341906/bmid_magneticke-jevy-a-obvody-ve-vykonov-vyt-341906.jpg 5 1 1

Cílem publikace je předložit čtenáři ucelený soubor teoretických poznatků a praktických postupů, které vedou k jednoznačnému a optimálnímu návrhu všech magnetických obvodů vyskytujících se v technické praxi. Důraz je kladen na aplikace v oblasti výkonové elektroniky, měřicí techniky a silnoproudé elektrotechniky.

Revasol
02.06.2017 5 z 5

Tato kniha je mistrovské dílo ve svém oboru. Vzhledem k tomu, že jsem měl tu čest chodit na přednášky doc. Patočky a úspěšně absolvovat jeho předměty mohu tuto knihu hodnotit ze vztahu velmi blízkého. Za vše asi mluví věta pana docenta: "Jestli jste si mysleli, že rozumíte transformátorům, tak vás teď přesvědčím, že tomu tak není." ... Kniha je povinnosti každého silnoproudého inženýra.

Autorovy knížky

2011  100%Magnetické jevy a obvody ve výkonové elektronice, měřicí technice a silnoproudé elektrotechnice

Kniha Magnetické jevy a obvody ve výkonové elektronice, měřicí technice a silnoproudé elektrotechnice je v