Magie pro šťastný domov

Magie pro šťastný domov https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/467382/bmid_magie-pro-stastny-domov-7JC-467382.JPG 4 23 6

Jednoduchá kouzla a praktické rady k vytvoření harmonického života.

Esoterika, astrologie, okultismus Dům a byt Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Euromedia

Magical Housekeeping , 2010

Atanone
10.08.2019 3 z 5

Nejdřív mě kniha hodně naježila.. je to takové to americké předložení úžasných věcí, které od základu změní váš život a vy se stanete kazatelem tohoto nového náboženství. Přiznám se, že jsem někde v polovině knihou mrskla do kouta a zařadila ji k těm, které v nejbližší době zapomenu ve vlaku.
Asi po týdnu se mi to rozleželo, vrátila jsem se k ní a se snahou vyhnout se věcem, co mě popuzovaly, jsem si vypsala ty, které mi zcela jistě k něčemu budou. Je jich tam dost.

Kniha u mě tak 50:50. Půjde do vlaku ☺

katushah
13.02.2019 3 z 5

Některé rady jsou dobré, některé se mi zdají už trochu přehnané, ale každý si určitě vybere to své.

Safira7
30.01.2019 4 z 5

Užitečná kniha, rád a technik

sira
04.06.2017 4 z 5

Kniha se mi moc líbila. Je to takový průřez různými technikami. Každý si tam najde to své - já používám krystaly daleko více, než je v knize, ale oceňuji zase oblast vykuřování a jednoduchých zaříkadel. V podstatě jde o to, že si to pozitivní dokážeme sami do života přitáhnout, ale je potřeba se na to zaměřit a různé rituály nám v tom pomáhají. Autorčin styl je příjemný a kniha inspirující, plánuji si přečíst i ostatní její knihy.

Kamiliana
04.03.2016 4 z 5

Zásady feng-shui obohacené o zaříkávadla, vykuřování, postoje s nákresy, sílu kamenů, víly i anděly. Mě nejvíce zaujala část o kamenech a jejich moci, doporučuji i úplným začátečníkům. (Kdyby šlo, dám 4-5*.)

moonchild
15.11.2015 4 z 5

Vynikající kniha se skvělými radami a jednoduchými rituály.Doporučuji všem,od začátečníků kouzelníků až po zkušené mágy.A nejen jim.