Magické oko II - Třírozměrné kouzelné obrazy Toma Bacceie (N.E. Thing Enterprises) https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/391955/bmid_magicke-oko-ii-trirozmerne-kouzelne-F8m-391955.jpg 4 1 1

Magické oko série

Dívejte se novýma očima. Při listování touto knihou uvidíte nejdříve dekorativní obrazy, které se skládají z čar, barev a vzorů. S trochou trpělivosti však můžete i vy brzy uvidět mnohem víc... Nepotřebujete k tomu ani zvláštní schopnosti, ani speciální brýle. Podržte pouze knihu tak, abyste se jí dotýkali špičkou nosu. Uvolněte oči, dívejte se přímo před sebe, jako byste se dívali skrz knihu. Potom oddálíte knihu na vzdálenost obvyklou při čtení. Nesnažte se dívat na obrázek, stále se dívejte skrz knihu. Po chvíli se před Vašima očima začíná objevovat kouzelný třírozměrný obraz... Úspěch této knihy v USA, Japonsku, Koreji a nyní i v Evropě svědčí o velikém zájmu o fascinující obrazy iluzí a kouzel... celý text

Literatura naučná Hobby
Vydáno: , P.F. art

Magic eye II , 1994

Lucif
15.02.2024 4 z 5

Nejvíc se mi líbí 1, pak 3 a až nakonec 2 - tady některé obrázky "hledám" dlouho a musím se dívat dozadu na nápovědu. Nejsnazší je Magické oko 1 - DOPORUČUJI VŠEM. A pokud vidíte skrytý obrázek (jako můj taťka) hned, jakmile se na to podíváte, tak doporučuji všechny 3.

optické klamy a iluze 3D, trojrozměrnost

Tom Baccei
anglická
1994  80%Magické oko II - Třírozměrné kouzelné obrazy Toma Bacceie (N.E. Thing Enterprises)
1994  80%Magické oko III Třírozměrné kouzelné obrazy Toma Bacceie (N.E. Thing Enterprises)

Kniha Magické oko II - Třírozměrné kouzelné obrazy Toma Bacceie (N.E. Thing Enterprises) je v