Mafiánka proti své vůli

Mafiánka proti své vůli https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/131461/mafianka-proti-sve-vuli-131461.jpg 1 1 1

Pro milovníky detektivního žánru. „Ne, už přestaň, to moc bolí,“ zanaříkala asi šestiletá holčička a snažila se krýt obličej svými drobnými pěstičkami. Ale i přes veškerou snahu bránit se brutálnímu útoku svého o pět let staršího bratra, se neubránila. Ucítila pach své krve, která jí tekla z nosu do pootevřených malých úst. Cítila obrovskou bolest, která jí vystřelovala až do hlavy, a její tělíčko, které bylo opřeno o dveře, se pomalu sesunulo k zemi. Její dětský mozek ještě stačil zaregistrovat hrubé nadávky…... celý text

LimedkaMikki
25.01.2023 odpad!

Přemýšlím, jak moc špatné je napsat "prosím, zabte mě někdo za ten výběr", hned na úvod komentáře? Jsou knížky, které jsou zbytečně dlouhé a knížky, které jsou zbytečně dlouhé. A pak je tady tahle knížka, která je přesně o 72 stránek delší, než by měla být. Vážně jsem nečekala, že budu někdy hodnotit nějakou knížku jako odpad, protože jsem vesměs velmi vstřícná a vždycky tam najdu něco aspoň na tu jednu hvězdičku, ale tahle? Má to jen 72 stránek a v půlce jsem to musela odložit. Knížce by prospěl aspoň levný korektor z řad studenstva a při vší úctě k autorce, ve 12 jsem napsala lepší fanfikci s duchaplnějšími rozhovory, než je v téhle knížce. Myšlenka na to, že mám doma ještě jednu její knížku, mě zcela upřímně děsí.
Ale tak aspoň to má velký písmenka no.
A pokud je ta paní na fotce opravdu ona, tak mě to upřímně mrzí, vypadá moc sympaticky.

2011  20%Léčitel těl a duší
2011  0%Samostatný měnič valut alias vekslman