Madonna

Obsah: Madonna Zpěvačka vystupující pod jménem Madonna je osobností, kterou lze jenom těžko pominout - ať už se vám líbí nebo ne, ať už pop-music posloucháte či ne, zkrátka je jednou tady a tím to hasne! Chameleon hudební scény, hvězda, která jednou točí klipy tak skandální, že se pohoršuje sám papež, aby se vzápětí dala na meditace a na víru....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/59_/59759/madonna-59759.jpg 3.716
Literatura naučná, Biografie a memoáry
Vydáno:, Genezis

Alseri
14.01.2017

Keď fanúšik napíše knihu o svojom idolovi. Na vedomie treba brať aj rok vydania knihy, kedy mal videoklip v popkultúre ešte silnú moc. Do detailu rozobraté opisy videií už dnes nie sú plnohodnotným informačným materiálom, zaujímavejších častí približujúcich Madonninu životnú púť je však viac. Ako plus môžeme vnímať aj pozitívny vzťah autorky k speváčke. Je to jeden z titulov, ktorý vás opisom naplnenia jedného amerického sna inšpiruje.

madonna6956
02.01.2017

První kniha, která o Madonně vyšla v ČR.
Krátká, ale čte se jedním dechem. Je zde spoustu rozhovorů, popis videoklipů a filmů. V knize jsou fotografie z filmů. Autorka píše tuto knihu v úctě k Madonně, takže za mě ***** :)

populární hudba biografie hudební publicistika

Autor knihy

Julia Edenhofer