Madlenka a brejličky

Madlenka a brejličky https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/191752/bmid_madlenka-a-brejlicky-qcq-191752.jpg 5 22 7

Příběh o tom, jak brejličky změní pohled malého člověka na svět kolem něj.

Luky110812
27.04.2023 5 z 5

Tuto knihu syn přečetl sám a moc se mu líbila.

Víí
07.03.2022 5 z 5

Moc se mi líbí. je to kniha o Madlence a mamince.

bea.mari
18.02.2020 5 z 5

(SPOILER) Byla jedna malá holčička, jmenovala se Madlenka. Jednou s maminkou šla domů, a když přecházely silnici, Madlenka řekla mamince, že nevidí panáčky na semaforu. Maminka druhý den vzala Madlenku na oční. Madlenka se posadila na židličku. Paní doktorka jí ukázala opičku na malé tyčce. Měla na krku rolničku. Pak paní doktorka ukázala Madlence tabulku. Madlenka rozpoznala jenom ten největší obrázek. Pak paní doktorka řekla Madlence, ať dá hlavu do přístroje. Madlenka tam viděla maličký domeček. Nakonec Madlenka s maminkou šly do obchodu, který se jmenoval "Oční optika" a tam jí pan optik ukázal ty nejmenší brejličky a vybrala si růžové pouzdro. A nakonec všechno dobře viděla.
Knížka se mi líbila hrozně moc.

anna.zahy
08.02.2020 5 z 5

Madlenka neviděla panáčky na semaforu, když přecházela ulici. Druhý den šly s maminkou k paní doktorce. Ta jí ukazuje obrázky a ptá se, co Madlenka vidí. Nakonec musela mít brejličky - modré a kulaté. A Madlenka viděla lépe.
Půjčila jsem si knížku od sestry prvňačky a přečetla jsem ji za 5 minut. :)

Kačaba79
14.08.2019 5 z 5

Dceři se moc líbila a ilustrace jí nastínili jak asi vidí maminka bez brýlí :-)

zuzi1162
23.03.2015 5 z 5

Mě to přišlo perfektní. Navíc nás to zastihlo v opravdu příhodném čase, kdy jsme dcerku připravovali na návštěvu doktora očaře. Ilustrace jsou krásné a text odpovídá tak 3-5 letým dětem.

bibi.r
12.01.2015 3 z 5