Madame dnes přijde později

Jako talentovaná bytová architektka, Vídeňačka, se před časem rozhodla, že bude žít a pracovat v Paříži. V městě na Seině se seznámí s atraktivním příslušníkem pařížské smetánky, do kterého se na první pohled zamiluje a provdá se za něj. Záhy však zjistí, že její okouzlující manžel soustavně lže a podvádí ji na každém kroku. Uražená hrdost Tizii velí se pomstít. A mstí se s vídeňským šarmem, temperamentem a nadhledem. Prožívá vášnivé milostné vztahy i četná zklamání, dokud její život nezmění osudové setkání…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/177017/madame-dnes-prijde-pozdeji-Wno-177017.jpg 3.665
Vydáno:, Ikar (ČR)

Madame kommt heute später (1993)

Kniha Madame dnes přijde později

Marla
02.08.2018

Chudinka podváděná bytová architektka, která včas prozře a s leknutím si uvědomí, že má hluboko do kapsy/byt sice plný starožitností, ale to se nebere:)/. Včas tedy opustí toho ach tak francouzského nevěrníka a za vyzpěvování ód na vegetariánství a ručku v ručce s kolouškem míří vstříct nádherné budoucnosti. Ale jo, jako oddychovka celkem ušlo:)))

Rup
22.11.2017

... jestli nezemřeli, žijí šťastně dodnes. Poslední hlt kávy bývá nejsladší a zde je konec opravdu hodně přeslazený. Jinak se jedná o čtivo vcelku dobré, tedy pokud neočekáváte něco hlubokomyslného. Taková lepší červená knihovna. Dokonce i překlad, odmyslíme-li si všechna pak a potom a většinu ukazovacích a přivlastňovacích zájmen, přinejmenším neuráží.

MOu598
04.10.2017

Četla jsem v říjnu 2005. Podle mých poznámek:
Atraktivní prostředí, jinak nic moc.
Citát:
"Bez zbytečností je život lehčí."

laklom53
24.12.2016

doporučuji,dobrá kniha

Lenka1386
29.11.2016

Na úvod musím napsat, že jsem měla na knize jinou obálku - tahle by mě nejspíš trochu odradila. Ale bavilo mě to. Zpočátku moc! Těšila jsem se, jak to bude a kdy už dá konečně manželovi co proto. Dokonce jsem dostala chuť předělat byt a zkusit vegetariánské menu. Ale pak se to nějak zvrtlo. Po půlce to začala být nuda přitažená za vlasy, románek se zajíčkem, který se překlenul v lásku až za hrob, propagace super zdravého životního stylu a víra v dlouhověkost. No, všeho moc škodí. Dočetla jsem a šla na hamburger.

dqenisa
22.08.2016

No nevim . Knizka me moc nezaujala, cekala jsem ze to bude vtipne, ale moc jsem se nesmala. Jedina dobra vec se ze to odehravalo v Parizi.

Pajina68
22.07.2016

Tahle kniha se mi od této spisovatelky líbila nejvíc ze všech, co jsem četla. Byla zajímavá a nenudila.

lapagerie
19.04.2016

Nějak mě to nebavilo. Přečetla jsem, ale vracet se ke knížce nebudu. Hlavní hrdinka se nechá manželem utlačovat do pozadí, podvádět a nakonec se osvobodí. Žádné terno...
Jo a tahle obálka knížky je příšerná. Sexy žena osmdesátých let.