Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko

Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/11897/mach-sebestova-a-kouzelne-sluchatko-11897.jpg 4 43 8

Kniha podle stejnojmenného celovečerního hraného filmu režiséra Václava Vorlíčka. Mach, Šebestová a pes paní Kadrnožkové Jonatán se s pomocí kouzelného sluchátka vydali do skutečného světa. Spolu s nimi se tu ocitli i známí darebáci Horáček s Pažoutem. Mach, Šebestová a jejich noví kamarádi Jakub a Lin tak mají opravdu co dělat, aby napravili všechno, co ta povedená kvítka stačila ve skutečném světě s ukradeným sluchátkem provést.... celý text

Naďa2411
23.11.2023 5 z 5

Žáci 3.B - Mach a Šebestová si uměli se vším poradit, a když potřebovali malé kouzlení požádali kouzelné sluchátko. Akniha, která v dětství měla u mne své místo v podobě oblíbených večerníčků. Nezapomenutelné ilustrace.

VeruMalfoy
07.01.2021 5 z 5

Tuhle knížku jsem měla z celé série Macha a Šebestové nejradši. Je vidět, že už jako malou mě přitahovala kouzla! :D

RendyaDav
18.01.2020 4 z 5

Taky oblíbené čtení mého syna.

iiiccc
06.09.2019 3 z 5

Mach a Šebestová jsou prostě kreslené postavy a jejich transformace do postav z masa a krve mi přišlo nešťastné. Samotný příběh mi připadá skvělý.

mia.com
24.10.2018 3 z 5

Tohle zpracování je sice už trochu blbina, ale stejně jsem jako malá žrala hlavně film a představu, že fakt někdo vyleze z televize :D

ivzu77
07.07.2018 4 z 5

Příběh zfilmovaného příběhu žáků 3.B, kteří se pomocí sluchátka vypravili za dobrodružstvím do světa lidí. Těšíme se teď na film.

tatafa
07.01.2017 5 z 5

Krásný, jedinečný příběh. Zde se povedla i velice vtipná a vkusná přeměna kreslených postaviček na reálné osoby. Vřele doporučuji!!

Kate.S
11.03.2013 4 z 5

Mach a Šebestová, dvě legendární postavičky, které jsem jako malá měla moc ráda. Zajímavý příběh a film je taky pěkný. Nic u čeho se musí přemýšlet. I teď se na něj občas s chutí podívám:)

zfilmováno

Autoři knihy