Má trnitá cesta k radosti ze života

Má trnitá cesta k radosti ze života https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/270787/bmid_ma-trnita-cesta-k-radosti-ze-zivota-SzM-270787.jpg 3 10 3

Stačí vědět, co chcete... DOSLOV DEEPAK CHOPRA Dcera slavného guru Deepaka Chopry není dokonalá. To je to první, co nás ohromí a pobaví. Současně nám to ale dodá optimismu a naděje. Když je tedy jako my a nevznáší se kdesi vysoko nad námi, proč bychom nemohli vyzkoušet její rady a uspět? Mallika zkrátka nestíhá, necvičí, má pár kil navíc, sedí do noci u Facebooku a cpe se čokoládou. Jóga je pro ni katastrofa – vzhledem k světoznámému otci se od ní čeká, že bude ohebná jogínka, ale ona málem nedosáhne dlaněmi na zem. Její cesta je opravdu trnitá. Věčně bojuje s pocitem viny a myšlenkami na milion všedních úkolů. Úplně jako my. Ale ono se to pomalu vylepšuje. Víc klidu, víc radosti, spokojenější život. To všechno můžete mít taky. A není to vůbec tak těžké. Zvlášť když máte veselou a vtipnou průvodkyni. S humorem a nadhledem nabídne nejrůznější zamyšlení i praktické rady, co dělat, abyste se cítili lépe, tolik se nehonili a mnohem víc si užívali života.... celý text

Literatura světová Literatura naučná Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Metafora

Living with Intent: My Somewhat Messy Journey to Purpose, Peace, and Joy , 2015

DYRKA98
19.12.2021 4 z 5

Kniha byla průměrná až mírně nudná.

pat4157
03.11.2020 5 z 5

Chudina holka, žít ve stínu svého slavného otce. Ale pere se s tím dobře. Dejte ji šanci a přečtěte si i to, co má na srdci ona. A není toho málo.

mariva
12.03.2016 3 z 5

Četla jsem některé knihy autorčina otce, proto jsem sáhla i po této. Jde o vlídnou motivační knížku, která spíše seznamuje se životem Indů žijících v Americe a přináší indický klid, pohodu a zamyšlení.

2011  83%Sto otázek mého dítěte
2011  93%Sto slibů mému dítěti
2015  66%Má trnitá cesta k radosti ze života

Kniha Má trnitá cesta k radosti ze života je v