Môj macík

Môj macík https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/16349/bmid_m-j-macik-JSu-16349.jpg 5 52 12

Malé leporelo s mimoriadne populárnymi básničkami pre najmenšie deti. Podľa ruského originálu Z. Alexandrovovej napísala Mária Rázusová-Martáková.

Literatura světová Pro nejmenší Příběhy
Vydáno: , Belimex

Мой мишка (Moj Miška) , 1952

Miriam2017
26.01.2023 5 z 5

Stará nezabudnuteľná klasika

Vicusss
15.01.2022 5 z 5

Veľmi milá a krásne ilustrovaná knižka, už polročná dcérka so záujmom počúva :)

Len2očka
07.11.2021 5 z 5

Ano,musíme mluvit o pokladu a střežit tohle nádherné leporelo jako oko v hlavě,neb se už léta nevydalo,a přitom se na trh hrne ledacos,nad čímž kolikrát zůstává rozum stát.

EvikU.
18.05.2021 5 z 5

Poklad v knihovně u mamky. Hezky ilustrovaná, když jsem byla malá, uměla jsem verše nazpaměť. Kdybych ji znovu neobjevila, tak se to ani nedozvím. Milá kniha pro děti. :-)

Kontryhelka
05.12.2020 5 z 5

Tuto knihu střežím jako oko v hlavě. Je to můj malý dětský poklad. Moc jsem Míšu milovala a ty nádherné kresby jsou prostě nezapomenutelné. Nádherná ukázka, že dětská kniha může být úplně obyčejná a přesto mít stále svoji cenu. A kouzlo neztratit ani po létech. Vždyť malé děti jsou všechny stejné a tyto srozumitelné kresby a básničky jsou pro ně mnohokráte lepší, než soudobé mazanice a nesmyslné texty.

jankor
29.11.2020 5 z 5

moje dětství....horkotěžko jsem ji sháněla, mám ji aspoň ve slovenštině a vnukovi "přebásňuji" do češtiny, je spokojený a má krásné obrázky :)

Ms.Iris
16.08.2019 4 z 5

Jedna z najmilších knižiek môjho detstva... a teraz túto leporelo-knižočku čítam spolu so synčekom.

Radka1911
01.07.2019 5 z 5

"Šiju, šiju, kdo to ví,
šaty mému Míšovi.
Ke kalhotkám kapsa chybí,
Míša se mi tuze líbí."

Kouzelné, nezapomenutelné leporelo s krásnými básničkami a nádhernými ilustracemi.

natan22
31.10.2017 5 z 5

Moje druhá kniha nejmilejší z dětství.Měla jsem jí po mamince,a strašně moc toužila mít tu samou kuchyňku.Má své čestné místo v naší knihovně.

haki34
17.11.2016 5 z 5

Klasika .. Kto ju nevie naspamat, akoby nebol :D i ked v urcitej faze veku mojej dcery som myslela ze este raz citat macika dookola a zosaliem ;)))

vladimirek
13.02.2016

Knížka mého mládí. Vyrůstal jsem s ní. Jak šel život, knížka se kamsi ztratila. Na Míšu jsem však nezapomněl a začal jsem ho hledat. Po padesáti letech. Našel jsem a tak jsme zase spolu.

R.E.M.
31.05.2015 5 z 5

Další, velmi půvabná a milá knížka pro děti o přátelství malé holčičky a medvídka. Krásné obrázky.