Lví hlídka - Filmový příběh

Lví hlídka - Filmový příběh https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/294002/bmid_lvi-hlidka-filmovy-pribeh-2cs-294002.jpg 4 8 4

Seznamte se s Kionem – druhorozeným lvíčetem Simby a Naly, které znáte z příběhu Lví král. Kion se odmalička toulal po Lví říši se svým nejlepším kamarádem, medojedem Bungou, a zná každý kout této země jako své tlapy. Ale všechno se jednoho dne změní, když Kion zjistí, že jeho řev je jiný než řev ostatních lvů ze smečky. „Je to Řev předků!“ řekne mu moudrý pavián Rafiki. „Když ho použiješ, velcí lvi z minulosti Lví říše se k tobě přidají!“ Simba a Rafiki prozradí Kionovi, že jako druhorozený se má stát vůdcem Lví hlídky, skupiny zvířat, jejichž povinností je chránit Lví říši a udržovat kruh života. Dokáže Kion v této roli obstát? Jaká nebezpečí číhají na Lví hlídku?... celý text

Sitting-Bull
10.12.2023 3 z 5

Synkovi, který má rád Lvího krále, se kniha líbila moc, já hodnotím spíše jako průměr, ale to je tím, že nejsem cílovka. :-)

daniel6206
30.08.2022 5 z 5

Je to nejlepší pohádka na světě a doufám že bude pokračovat dále

ElikaS
03.04.2021 4 z 5

Syn má Disneyovky obecně moc ráda mají krásné ilustrace a častokrát příběh zná i z televizní obrazovky. Já je mám většinou ráda o něco méně, protože texty mi příjdou hodně jednoduché a nekvalitní. A příběhy také nebývají žádný zázrak. Ale musím říct, že tato knížka byla fajn a celkem se mi líbila. Ilustrace tradičně krásné a i příběh byl fajn.

SousedovicTon
04.11.2019 3 z 5

Příběh byl docela průměr, ale ve srovnání s jinými pohádkami docela ušel.

Walt Disney
americká, 1901 - 1966