Lucie v pozici stromu

Lucie v pozici stromu https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/217112/bmid_lucie-v-pozici-stromu-217112.jpg 3 36 13

Lucii v životě všechno vychází... Šťastně se zamiluje a brzy se provdá za muže svých snů. Společně postaví dům a rozhodnou mít dítě. Jenže to je první věc, ve které se Lucii nedaří. A když si její muž Robin navíc najde milenku, je s jejich manželstvím konec. Jak se Lucie vyrovná s tím, že je v pětatřiceti letech rozvedená a bezdětná? Jak moc jí v těžkém období pomůže jóga? A jakou inspirací jsou pro ni její sestra a dvě blízké kamarádky?... celý text

Pechule
28.10.2020 4 z 5

Přečteno na jeden zátah a spokojenost, mám tyhle příběhy o běžném životě a ze života ráda. A líbilo se mi i zpracování - pohled více osob na konkrétní situaci.

MagicM
09.08.2020 4 z 5

Prijemna, pohodova knizka ze zivota 4 kamaradek, ktera si na nic nehraje. 4 hvezdy davam zrejme i proto, ze jsem ji cetla na dovolene a ta knizka mi uplne presne padla do nalady :) Na dovcu perfektni, tenka a velmi ctiva. Plusovy bodik i za alespon okrajove tema jogy :)

tygřímáma
12.06.2020 5 z 5

Knížka nám představí 3 dlouholeté kamarádky - Lucii, Leonu a Marii.
Všechny 3 zažívají životní prohry i vítězství, řeší partnerské krize i naplňují své touhy a přání. Někdy se daří více, jindy méně.

šejnohojc
17.07.2018 3 z 5

Příjemná oddechovka

Stoklaska
25.03.2018 2 z 5

Četla jsem už několik knih od Beáty Matyášové, tato je spíše slabší. Trvalo mi několik dní, než jsem ji přečetla, protože mě děj nezaujal a nemohla jsem se začíst.

marli58
13.02.2018 4 z 5

Hezký příběh o vztahu čtyř kamarádek, jejich vzájemné podpoře ve chvílích štěstí i proher. Na knížečce mě zaujal zejména způsob vyprávění. Každá z protagonistek vypráví část příběhu ze svého pohledu. Hlavní hrdinka vše propojuje.
Líbí se mi i popisování pocitů z cvičení jógy.

isis.sisa
19.07.2016 5 z 5

Příjemné letní čtení na dovolenou.

pichova.veru
19.05.2016 5 z 5

Kniha se mi četla opravdu moc pěkně, přečetla jsem ji za jeden den. Příběh je takové malé klišé, 4 kamarádky, každá s něčím bojuje, má problém se vstahem, dětmi...končí happy endem :) Příjemná oddychovka:)

Aracely
06.03.2016 4 z 5

Nebudu tak přísná, jako ostatní. Knihu jsem si půjčila , přečetla a zase ji vrátím do knihovny. Kdo chce, tak si v ní poučení najde a také zajímavé poznámky o józe. Reálné příběhy jako ze života a nakonec i happy end. Za sebe , když přimhouřím obě oči, dávám 4*.

Recenze v záložkách!

jasmína
08.03.2015 4 z 5

Mně kniha nepřišla vůbec špatná, jen přečteno asi za 40 minut, ale já ji mám půjčenou z knihovny, takže nevadí.

Těžko soudit, mně přišly vztahy dost reálné, žádná červená knihovna, ale vyloženě to můj šálek kávy není, ale nemůžu knihu v ničem za sebe pomluvit.

nikkifinn
02.11.2014 2 z 5

E-e. Od téhle paní už si, bohužel, knihu nekoupím. Absolutně mi nesedla. Knížka z počátku nebyla špatná, ale pak se to celé přeměnilo na jakéhosi průvodce těhotenstvím, porodem, rodičovstvím apod. Od půlky naprosto bez děje, všechno to, co mne zajímalo na počátku a s čím autorka přišla, se naprosto vytratilo a kniha přestala být pro mne zajímavá. Sice kraťučká, ale i tak jsem si říkala, že to snad ani nemá cenu dočíst. Pak jsem to dotlačila. Možná jsem nezačala "dobrou" knihou z řady těch, které již autorka vydala

vaili
08.10.2014 3 z 5

První půlka dobrá, ale ta další část neustále se rodící děti, u kterých jsem si vždy přečetla váhu a výšku.. vážně nechápu proč :)) navíc jsem se začala dost ztrácet v tech všech jménech kamarádek a dětí :) autorka čtenáře zahlcuje naprosto nepodstatnými informace v tak útloučké knížce :) jsem i fanda jógy, ale za tu druhou část knihy nelze dát víc :)

v.k
14.08.2014 3 z 5

Sex ve městě pro maminy. Žádný supr zápletky, ale pro volnou chvíli je to milé čtení.