Lovci orgánů

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Pátrání po vrazích obětí, kterým byly odebrány důležité orgány, vede k odhalení tajné transplantační kliniky. Thriller současného anglického spisovatele se zaměřil na dnes hojně diskutovanou problematiku transplantací a s tím spojené získávání vhodných lidských orgánů. V knize je popsána důmyslně vytvořená bohatá organizace, která je napojená jak na zločinecké elity, tak i na politické, vědecké i bankovní špičky. Špičkoví chirurgové této organizace provádějí transplantace těm, kteří si to mohou dovolit. Síť lovců orgánů vyhledává "dárce" po celém světě. Důkladné pátrání po těchto zločinech začíná ve chvíli, kdy se obětí stává příslušník tajné bezpečnostní služby....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25352/lovci-organu-25352.jpg 4.417
Žánr:
Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Oldag
Originální název:

Organ Hunters, 1994


více info...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Lovci orgánů

Pavlina50
06.04.2021

Velké zklamání. K přečtení této knihy mě nalákalo její zdejší vysoké hodnocení, ale nakonec jsem ji dočetla jen ze zvědavosti, jaká bude pointa. Celé mi to přišlo rozvláčné, nezáživně psané s velkou spoustou nezapamatovatelných postav a jmen, a to navzdory přitažlivému a atraktivnímu tématu. Knize neprospívaly ani dlouhé kapitoly, které ještě víc ubíraly na spádu knihy.
Ta jedna hvězdička je jen za skvělý doslov, který mi zprostředkoval víc emocí a zážitků, než celá kniha.

monudostal
16.06.2016

Opravdu zajímavě napsaná kniha o tématu které se bohužel opravdu děje.. Je tak dobře napsaná, že je zajímavá hned od začátku, a to já jsem čtenář, který pokud není začátek zajímavý knihu odkládá na jindy - tuto knihu opravdu odložit nešlo.. Doporučuji přečíst..


dominika83
08.11.2013

Skvěle napsaná kniha, četla jsem ji doslova jedním dechem. Popisuje hrůzné praktiky černého obchodu s orgány.....