nehodnoceno
Literární hrátky s českým jazykem aneb hry, šprýmy, kuriozity, rekordy, skopičiny a vylomeniny naší rodné češtiny https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/412394/bmid_literarni-hratky-s-ceskym-jazykem-4FC-412394.jpg 0 0 0

Kniha Literární hrátky s českým jazykem odkrývá čtenáři jeho až nečekané možnosti. Obsahuje mnoho textů například; stejnosamohláskový text složený z 4 850 A, Á, dále texty složené z 322 souhlásek, 253 příjmení, 325 ustálených slovních spojeni, 1 249 jednoslabičných slov, 898 dvouslabičných slov, 244 pětislabičných slov... Kniha je vhodná pro učitele českého jazyka, logopedy a každého, kdo má český jazyk rád.... celý text

Autorovy knížky

2016  0%Literární hrátky s českým jazykem aneb hry, šprýmy, kuriozity, rekordy, skopičiny a vylomeniny naší rodné češtiny

Kniha Literární hrátky s českým jazykem aneb hry, šprýmy, kuriozity, rekordy, skopičiny a vylomeniny naší rodné češtiny je v