Lilit - temná žena v našem nitru

Lilit - temná žena v našem nitru https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/108618/lilit-temna-zena-v-n-108618.jpg 4 9 4

Lilit je mýtická ženská postava, jenž představuje temnou temnou ženskou stránku v každém z nás. Muže ničí i fascinuje a ženě dává fatální sílu, ale žel často přináší i opakující se frustrující nebo destruktivní vztahy. Autorka téma Lilit rozebírá na základě mytologie a hlubinné psychologie, a také astrologie. Uvádí interpretace Lilit v horoskopu (ve znameních, domech a tranzitech). Dnes lze snadno a rychle zjistit svůj přesný horoskop včetně postavení Lilit na internetu, takže čtenář nemusí být astrologem, aby se s pomocí této fascinující knihy dozvěděl něco o archetypu Lilit ve vztahu k sobě samému.... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Eugenika

Lilith - Eros des Schwarzen mondes , 2002

rerere
01.01.2021 5 z 5

TOP kniha, spojuje mytologii, symboly, Junga a astrologii. Pohled na Lilith z nadhledu a v kontextu.

Ylaria
26.03.2020 1 z 5

I přes vysoké hodnocení mě kniha dost zklamala. Osobně mi přišlo, že se v knize víc rozebíraly pseudofilosofické aspekty patricharchálních nespravedlností a hrůz. Některé pasáže jsem musela přeskakovat, jinak bych knihu odložila už po třetí kapitole.

moničina
27.02.2018 2 z 5

Slabota. Skôr bájky než výklad jednotlivých postavení Lilithu v znameniach a domoch alebo aspektov.

Martina379
15.04.2016

Moc pěkně napsaná kniha plná příběhů. Autorka popisuje Lilit formou bájí a přidává i příběhy ze své praxe.

astrologie Lilith

Autorovy knížky