Vévodkyně

Vévodkyně https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397204/bmid_vevodkyne-8R6-397204.jpg 4 223 58

Lilarie série

Samantha Rousseauová je docela obyčejná postgraduální studentka. Volný čas tráví se svými spolubydlícími, škudlí, aby vyšla s penězi, pečuje o svého nemocného otce a o zraněné dravce v univerzitním výzkumném středisku, kde pracuje, na vysoké škole přednáší ornitologii a opravuje písemky a testy svých znuděných svěřenců. Když do městečka přijedou dva členové královské rodiny z malé evropské země Lilarie a oznámí jí, že je poslední žijící příslušnicí tamního šlechtického rodu Rousseauových, Samanthin život se obrátí naruby. Chtě nechtě se musí rozhodnout, jestli přijme nejen titul vévodkyně, pozemky, nemovitosti i pohádkové bohatství, ale také odpovědnost, která k jejímu budoucímu postavení neodmyslitelně patří. A okouzlující korunní princ Alex jí rozhodování ani trochu neusnadňuje…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Suddenly Royal , 2013

NatyDee
15.09.2019 4 z 5

Krásná oddechovka, hned od začátku je jasné, jak to dopadne, ale tak než k tomu obě hlavní postavy dojdou je to romantika no....Je to takový Deník princezny jinak. Kníž ka na dovolenou pro odpočinkové čtení nebo relax po těžší četba nějakého náročnějšího tématu.

happy19
25.08.2019 5 z 5

Pohádka pro dospělé;-)
Podle obálky,jsem čekala,že to bude teen žánr..a pro mé dobro nikdy nečtu recenze dopředu..jsem tedy příjemně překvapena;-)
Alexi..Alexi:-*

sofie92
10.08.2019 2 z 5

Zadna zápletka nuda nuda nuda

Etule
06.08.2019 4 z 5

Bezprostředně po přečtení téhle knihy jsem měla obrovskou chuť si pustit Deník princezny. :) Kniha se mi moc líbila, obě postavy sympatické. Naprosto jsem si zamilovala Chadwicka, ten chlap je prostě číslo.
Jsem ráda, že se autorka v případě otce Sam neuchýlila k něčemu přehnanému, nevím jak jinak to vyjádřit a nespoilerovat.
Nicméně za mě super čtení na léto. ;)

natalusak
20.07.2019 5 z 5

Pokud milujete Deník princezny, je to Váš šálek kávy. Samozřejmě v knize nechybí ani tak trošku více té erotiky.

Když jsem se dozvěděla, že existuje kniha, která má podobné téma, jako byl deník princezny, nedalo mi to a knihu jsem si musela koupit.

Pro mne se právě ověřila teorie - NESUĎ KNIHU PODLE OBALU. Obálka mne z prvu moc nezaujala, ale uvnitř knihy je to neskutečný příběh. Čtivý, jednoduchý k oddechnutí, romantický.

Neskutečně jsem hltala prince Alexe. Každé jeho gesta, které udělal.

Jen mohu doporučit!

lusitta05
08.07.2019 3 z 5

Taká jednoduchá milá rozprávka pre mladé dievčatá.

msjadepaton
20.06.2019 1 z 5

Tohle bylo tak nudné, až bych brečela. Postavy chodily a mluvily jako loutky, až jsem občas slyšela v hlavě jejich dialogy naprosto bez emocí, jako by je četl dabér Umučení svatého Šebestiána. Navíc to byl jeden z nejotřesnějších případů insta-love, na které jsem kdy narazila. Takový, že jsem opravdu nevěřícně zírala, jestli to jako autorka myslí vážně. Stmívání hadr.
Ten plot-twist na konci se snažil hrát na emoce, ale nic moc to nezachránilo. Navíc se to dalo čekat. Z toho, jak se autorka pořád vracela k určité věci, bylo vyloženě cítit, kam míří.
Lilarie je asi ten nejstupidnější název země, jaký jsem kdy slyšela. Já chápu, že to má být pohádka, ale tohle už je fakt moc. Mohla to pojmenovat La La Land a znělo by to líp. I když předpokládám, že to by narazila na copyright :D.
Styl psaní jak od 13leté puberťačky (omlouvám se 13letým puberťačkám) už ani neřeším. To nemá smysl.
Odpad nedávám jen proto, že mě to aspoň nenaštvalo. A četlo se to rychle, což je důvod, proč jsem to dočetla. Ale druhý díl už teda fakt ne.

rampapa
19.06.2019 5 z 5

Překrásný příběh. Do knížky i do autorky jsem se zamilovala. Knížku vřele doporučuji .

lucie2952
24.05.2019 2 z 5

Kniha se četla dobře, ale hodně jsem toho přeskakovala, vévodské povinosti mě nudily. Princ Alex mi tedy dle popisu nepřišel k nakousnutí a nic extra na něm nebylo. Samantha byla sympatická a brečela (SPOILER!) jsem s ní, když jí umřel otec.
Epilog nestál za nic. Od knihy jsem čekala víc.

prcek19
24.04.2019 4 z 5

Kniha se mi líbila už přebalem a i to téma mě lákalo a musím říct, že autorka nezklamala..sem ráda, že se Vévodkyně začala vydávat i u nás a těším se na další díl..Alex jakožto princ mi byl moc sympatický a i Sam, které se život otočil vzhůru nohama, se s tím popasovala moc dobře

LilianaFalcon
11.04.2019 1 z 5

Tak tohle je opravdu velké zklamání. Já jsem taky čekala něco alá Deník princezny v New Adult podobě, ale tohle bylo hrozné. Strašně zdlouhavé, kostrbaté a nezajímavé. Jediná špetka originality spočívala hned na začátku v pižlání myší. A to bohužel knížku takové délky nezachrání. Žádný humor, žádná originalita, žádná pohádka.

mirka2558
28.03.2019 5 z 5

Veľmi dobrá oddychovka po krimi. jednoduché a pekné

anishta
24.03.2019 3 z 5

Tak čekala jsem pohádku a tu jsem také dostala.. Jenomže jsem čekala větší drama.. Příběh byl až moc jednoduchý a nekomplikovaný, takže i předvídatelný.. Ale jako oddechová pohádka moc fajn...

barca8336
21.03.2019 2 z 5

Neee, to se nedalo :-D posledních 30 stran jsem vzdala a jen si přečetla epilog. To byla teda nuda, žádná zápletka, nic zajímavého...a nemůžu si pomoct, ale byl mi nesympatický princ Alex. Za mě nudná kniha.

Kristyna.20
20.03.2019 2 z 5

Tak já nevím... Deník princezny mám moc ráda a proto jsem šla s podobným očekáváním i do této knihy, ale moc mě to upřímně nebavilo. Získání titulu bylo pro mě takové prkenné a celkově mi v příběhu chyběla nějaká zápletka, odhalení... nic zajímavého se nekonalo. Je to škoda, mohla to být v celku fajn romantika na odlehčení.

Damienronnie
19.03.2019 5 z 5

Taká príjemná oddychovka

domina
18.03.2019 3 z 5

Kniha bylá pěkná, ale nic ohromného. Neurazí nenadchne. Je to jako Deník princezny nebo podobné knihy. Jak přes kopírák.

jani.ruzicko
17.03.2019 5 z 5

Mně se příběh moc líbil. Pohádka to zrovna není, nebo alespoň ne pro nejmenší. =)
Slupla jsem to jako malinu za pár hodin. Bavila jsem se, poplakala si... Kniha mi nabídla jak příjemný příběh, tak i romantiku lehce okořeněnou erotikou.

Pro mě zatím z letošních novinek největší překvapení (příjemné). Těším se na další díl a určitě mohu doporučit. =)

dědictví romantika královská rodina romance monarchie království vévodkyně

Nichole Chase
americká, 1982