Liga krásných

Liga krásných https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/210261/bmid_liga-krasnych-210261.jpg 5 3 2

Účast v soutěži Liga krásných se jeví být pro dvanáct nádherných mladých žen skvělou příležitostí dobýt svět, jedna z nich však o nic takového nestojí. Hlavní hrdinka, Lisabeth Allenová, se náhle ocitá mezi dívkami, pro něž je krása nejdůležitější věcí na světě a které jsou pro úspěch odhodlané udělat cokoliv. Konkurence je ale vysoká jako podpatky lodiček, jimiž soutěžící nápadně i nenápadně šlapou po štěstí soupeřek a kráčejí vstříc vysněnému cíli. Lisabeth do tohoto světa zdánlivě nezapadá. Dokáže však uprostřed toho všeho zůstat svá, nebo nakonec podlehne a stane se jednou z nich? Víte, co se říká. Když jednou spatříte v zrcadle krásu, hledáte ji tam už pokaždé.... celý text

jitka_dankova
15.08.2022

Proboha, kdo tohle zařadil mezi dívčí romány či do sekce pro děti a mládež...? Netušila jsem, že budu číst děsivý thriller či co je to za žánr. Brrr, tohle není čtení pro mne. Kniha je dobře napsaná, to musím uznat, proto nehodnotím. Ti, co mají tento žánr rádi, by to asi ocenili. Jen prostě z anotace a žánru nebylo jasné, že budu číst takovou hroznou šílenost, ze které mi akorát bude zle a zkazím si den.

degenerator1
11.07.2018 5 z 5

Velmi zajímavá kniha, úžasná zápletka, všem ktreým jsem ji pujčovala se moc líbila mimochodem autorka má perfektní smysl pro humor a módu....myslím, že kdyby knihu mělo možnost číst více lidí stal by se z ní bestseller

Žaneta Voldánová
česká, 1994