Lidské tělo - Ilustrovaný průvodce jeho strukturou, fungováním a poruchami

Kniha je anatomickým průvodcem pro 21. století. Prostřednictvím jedinečných trojrozměrných zobrazení do detailu ukazuje lidské tělo a jeho stavbu tak, jak jsme je ještě nikdy neviděli. Probírá jednotlivé systémy těla od kostry až po kůži, vlasy a nehty, jejich funkci i onemocnění. Nové vydání je oproti původnímu rozšířeno o 32 stran a doplněno nejnovějšími poznatky medicíny. Svým srozumitelným podáním je publikace vhodná pro nejširší veřejnost, stejně jako pro profesionální zdravotníky a fyzioterapeuty....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/288363/lidske-telo-ilustrovany-pruvodce-je-HFw-288363.jpg 4.96
Literatura naučná, Encyklopedie
Vydáno, Universum (ČR)

The Human Body Book, 2007

BlueTer
29.01.2019

Knížka je překrásná, grafika je tady opravdu na vysoké úrovni, texty už pak na nižší, ale nechybí ani latinské názvy. Pro někoho, koho to zajímá nebo se potřebuje naučit zábavnou formou je to určitě vhodná volba :)

Whitley
18.02.2018

Luxusní ilustrace, text lehce nad středoškolské učivo. Pro lidi se zájmem o lidské tělo je to nejlepší volba.

Steve Parker
britská, 1952

všech 34 knih autora

Kniha Lidské tělo - Ilustrovaný průvodce jeho strukturou, fungováním a poruchami je v

Právě čtených1x