Lexikon společenského chování

Lexikon společenského chování https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/53066/lexikon-spolecenskeho-chovani-53066.jpg 4 8 2

Bestseller známých odborníků na společenské chování vychází již počtvrté! Neustále aktualizované a doplněné dílo obsahuje vše o společenského chování dnešní doby. Již 4. vydání nejpopulárnější knihy o společenském chování, která je určena především, ale nikoliv pouze pro mladé, obsahuje vše, co každý z nás potřebuje pro úspěch mezi lidmi. Výklad postupuje od nejjednodušších principů a pravidel pro každého, přes návody pro manažery až po nejjemnější finesy do "vysoké společnosti". Vtipný a čtivý text zkušených autorů doplňuje mnoho originálních ilustrací R. Kliského.... celý text

MOu598
15.04.2021 5 z 5

Pěkná, místy vtipná, přehledná knížka. Řada rad.

Jessica007
30.09.2016 4 z 5

Knížku jsem si koupila, jakmile vyšla - v r. 1993. Určitě poučná a jsou v ní pěkné ilustrace Vladimíra Renčína. Před ní jsem měla na toto téma knížku "Slon v porcelánu". Obě jsem už poslala dál, čas běží a aktuálnější nebo spíš aktuální je "Vysoká škola bontonu", tu jsem si koupila relativně nedávno a naprosto skvělá kniha na toto téma je "Nová velká kniha etikety", tu jsem dostala asi před rokem nebo dvěma jako dárek, ta je současná a naprosto TOP. Ta je na toto téma nejnovější, co mám, je opravdu skvělá.
Knížka "Lexikon společenského chování" byla ve své době taky velmi dobrá, kdybych měla a mohla mít opravdu velikou knihovnu doma - a to bych si tedy přála (ale nemám na velikou knihovnu místo), tak bych si ji nechala. Takto, no.. viz výše.

společenské chování

Autoři knihy

Vladimír Smejkal
česká, 1955

Kniha Lexikon společenského chování je v