Letní sestry

Letní sestry https://www.databazeknih.cz/img/books/63_/63655/bmid_letni-sestry-UqI-63655.jpg 4 10 5

Když Viktorie Leonardová vezme ve své kanceláři na Manhattanu telefon, překvapí jí, že slyší Caitlinin hlas. Vix se svou starou přítelkyní nemluvila celé měsíce. Caitlinina novinka jí vezme dech - a Vix se přenese v čase zpátky do doby, kdy se s Caitlin Somersovou poprvé setkala, zpátky k občasným zradám a společným tajemstvím, zpátky na kouzelný ostrov, kde se z dvou kamarádek staly letní sestry.... a pak, jedné tragické měsíční noci na vineyardské pláži, se všechno změní a vystoupí na povrch dosud skrytá temná stránka jejich mimořádného přátelství, která je bude pronásledovat po celé roky.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , BB art

Summer Sisters , 1992

Hakl54
20.04.2021 5 z 5

Milé a pohodové čtení nejenom na letní dny.

olma
13.01.2016 3 z 5

Pěkná kniha. Různé osudy, různé charaktery. Lehce čtivá a stále se něco děje. Děkuji kamarádce za doporučení.

sabca
10.09.2015 3 z 5

Přátelství Viktorie a Caitlin, které tráví každoročně prázdniny u Caitlina otce. Proto ten název Letní sestry. Jednoduché čtení nad kterým se nemusí moc přemýšlet.

ruth
09.07.2014 5 z 5

opět jedna z mých letních evergreenů, poutavý děj, zajímavý vývoj postav

lusila
23.06.2013 3 z 5

Knihu Letné Sestry som mala požičanú z knižnice. Čítala sa ľahko,dej zaujímavý. Siahla som po nej , keď som hľadala niečo na "oddych".

Judy Blume
americká, 1938
1999  88%To jsem já, Margaret!
2017  81%V případě neočekávané události
1994  53%Miluju tě navždy