Letní láska

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Příběh dívky Brigity, je určen dospívajícím dívkám, které stejně jako ona, nejsou tak docela spokojeny se svým vzhledem a pořád by na sobě chtěly něco vylepšovat. Když jednou Brigita požádá otce o peníze na plastiku nosu, a myslí to docela vážně, otec se rozhodne, že je třeba jí ukázat i jiné hodnoty než je tělesná krása a dokonalost. Ale která patnáctiletá dívka by poslouchala svého otce? Když jde ale o sázku, to je pak jiná.Brigita se s otcem vsadí, že vydrží měsíc na brigádě na statku v horách, na Moravě. Nový svět ji napřed šokuje, pak fascinuje a nakonec ji pomůže najít samu sebe, ale i velkou lásku. A jak to dopadlo s plastikou nosu? Dejte se překvapit. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/4640/letni-laska-4640.jpg 3.530
Žánr
Dobrodružné, Literatura česká
Vydáno
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (11)

Kniha Letní láska

Přidat komentář
Tebby
24.07.2019

Psané sice čtivě, ale spousta "pravděpodobných" věcí mi prostě celkový dojem z knihy kazily.

Jája92
27.01.2018

Takový typický dívčí románek, kterým ničím nepřekvapí.


Esmeralda168
28.09.2017

Spousta věcí v knize mi přišla nevyjasněných. /Např. Chtěl Robert Brigitu uškrtit nebo znásilnit, když za ní v noci vniknul? A proč Jan s Brigitou o svém životě nemluvil, i když spolu chodili? A kde byl celou poslední noc na farmě?!/ Jinak děj knihy o tom, jak se dva lidi milovali a přitom předstírali, že se nesnášejí, mě nudil, zajímavá byla akorát léčka na Roberta. Brigita a Jan pořád střídavě padali do něčeho nebo z něčeho, připomnělo mi to Toma a Jerryho. U téhle knihy jsem prostě cítila, že už jsem na ni stará.

TaLu
09.08.2015

Příjemný dívčí románek. Stále se něco děje. Nenáročné, přečíst se to dá najednou u kávy.

eletrika03
27.09.2014

Přečetla jsem to za dva dny. A co dodat k knížce no prostě Brigidka rozmazlený fracek.

Haňulinek
04.08.2013

Úžasná knížka, která je moc napínavá ;) taky proto jsem se od ní nemohla odtrhnout !!!

kykuše
18.08.2012

tahle kníška je super mohla bychto číst do nekonečna . poprvé jsem kníšku přečetla za den přotože tenhle příběh je užasný , začatek mě moc nebavil ale potom jsem nemohla se od toho otrhnou , aty neodtrhla. moc jse mito líbí .

Mrs.Domis
06.03.2012

Hodně dobrej příběh..pěkně napsaný, dobře se to četlo )

1