Letem dětským světem ekniha

Sbírka 33 básniček pro děti. Kniha je psána s láskou pro potěšení malých i velkých dětí. Ve verších jsou popsány skutečné příběhy prožívané dětmi a vnoučaty autorky, které jistě pobaví další děti i jejich rodiče, a zasejou zrníčka poezie do duše malých čtenářů. Každá básnička je vždy doprovázena tématickým obrázkem, který umocňuje atmosféru....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/299197/letem-detskym-svetem-urt-299197.jpg 53
Poezie, Příroda, zvířata, Pro děti a mládež
Vydáno: (ekniha), KKnihy.cz

Honysek
13.08.2016

Krásné básničky pro děti a o dětech. Roztomile a vtipně vystižené krásy světa kolem nás a dětem blízké. Moc se mi líbí, jak těmito procítěnými básničkami lze dětem přiblížit verše, barevnost všeho okolo, poezii a podpořit jejich vlastní fantazii. Tyto básničky mají skutečnou hodnotu jak pro čtenáře, tak pro malé posluchače a jsou srozumitelné a jednoduše pochopitelné. Prostě krása, radost a pocitově barevné. L.Š.

DejnoDejno
09.08.2016

Tato sbírka básniček je skvělá proto, že ji mohou děti opravdu snadno číst a pochopit. Často jsem měla problém najít knížku, ze které bych své dceři před spaním četla a nemusela jí každou chvíli něco vysvětlovat. Přestože to měly být knihy přiměřené jejímu věku, odkládala jsem je s tím, že jim nemůže rozumět. Tyto básničky jsou jednoduše podané a přitom v sobě obsahují kouzelné momenty dětem blízké. A autorka tak přirozenou formou seznamuje děti s poezií.

pkweb.eu
20.06.2016

Čteno dcerce před spaním, dokonce na přání opakovaně. Básničky jí bavily a mě vlastně taky. Spokojenost.

Jana Štromajerová

Jana Štromajerová