Letecké vzpomínky

nehodnoceno
Letecké vzpomínky

Legionář, vojenský pilot, malíř a publicista v jedné osobě, letecký mechanik a vojenský pilot. Tři muži, kteří většinu svého života zasvětili letectví, nás ve svých vzpomínkách zavedou do období od první světové války až do padesátých let minulého století. Jejich poutavé vyprávění je doplněno množstvím fotografií a dobových dokumentů, z nichž mnohé doposud nebyly publikovány....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/18_/184590/letecke-vzpominky-184590.jpg 00
Literatura naučná, Biografie a memoáry
Vydáno, Naše vojsko

Kniha Letecké vzpomínky

pagac17
09.12.2014

Velmi zajímavá kniha. Jedná se o příběhy třech mužů, kteří zasvětili svůj život letectví. Přečetl jsem případ prvního znih a to Jana Hanzla. Jistě poučný příběh před a po 1. světové válce. Vzhledem k tomu, že i další pokračování se týká letectví, k jehož problematice nemám vztah, nedočetl jsem ji

pagac17
09.12.2014