Letadlo z Pisy obsazeno

Letadlo z Pisy obsazeno https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/192320/letadlo-z-pisy-obsazeno-192320.jpg 3 4 3

Zážitky rozhlasových sportovních reportérů, které se nedostaly do vysílání rozhlasu, dávají nahlédnout do zákulisí sportovního dění. V krátkých humorně i dramaticky laděných příbězích vyprávějí o setkání se zajímavými lidmi,zdařile navozují atmosféru velkých sportovních soutěží, odhalují skryté příčiny, které vedly k překvapivým výsledkům zápasů aj.... celý text

olívoil
20.07.2022 5 z 5

Miluju knihy se sportovní tématikou..........tuto knihu mám už od střední školy, přečtena mnohokrát..........teď i z důvodu čtenářské výzvy............krátké povídky od rozhlasového sportovního komentátora..........doporučuji všem, kdo rádi čtou o sportu

topi80
28.05.2021 1 z 5

Zajímavá sonda do toho, jak se kdysi dělaly sportovní reportáže, mě to však trochu nudilo.

RoBertino27
11.10.2020 3 z 5

Sbírka několika povídek ze sportovních klání, ale i za jeho kulisami, takže se podíváme na fotbal, házenou, cyklistiku či atletiku. Malina volí pozvolné vypravěčské tempo a dává najevo, že se zaobírá každou maličkostí daných událostí. Třebaže někomu bude publikace připadat i mírně tendenční, plně odráží dobu ve které vznikla a nijak ji ani nevyzdvihuje a nepřikrášluje, stejně jak ale ani nezatracuje.

Autoři knihy

Karel Malina