Padající detektiv

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Vysoké napětí zaručeno: nový případ Lea Junkera. Zavražděný sociolog, vyděšený šestiletý svědek a ohrožení násilnickými gangy: nový případ Lea Junkera mu návrat k policii nijak neusnadňuje. Všem musí dokazovat, o čem se dennodenně snaží přesvědčit sám sebe – že je fyzicky i psychicky zase fit a plně práceschopný. Když Leo s kolegou Birckem konečně objevují horkou stopu, je jim případ odebrán a předán švédské tajné službě. Ale to tím víc probouzí Leovu ctižádost a posiluje jeho pocit, že některé důležité detaily tohoto případu by měly být ututlány… Dechberoucí, sugestivní a výbušný thriller od jednoho z nejlepších švédských autorů thrillerů....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/290022/padajici-detektiv-n8Z-290022.jpg 2.617
Série

Leo Junker 2.

Žánr
Literatura světová, Thrillery
Vydáno, Panteon
Orig. název

Den fallande detektiven, 2014

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Kniha Padající detektiv

Přidat komentář
Flexa
17.03.2019

Kdyby byly k dispozici 2 hvězdičky a půl, kloním se k této možnosti. Politicky angažované romány nejsou celkové nic pro mě ale pokusím se vyjádřit objektivně. Začátek byl zajímavý a dobře se četl, seznámili jsme se z hlavní postavou a jeho problémy. Pak to už začínalo být trošku utáhané. Rozhodně tam byli i potom dobré momenty, ale to že člověk počítá stránky není asi to nejlepší. Četl jsem o dost lepší knihy, ale špatné to vyloženě nebylo. Třeba jen mě nesedla. 38%

RuzovaPanterka
29.01.2019

Já nevím, tomuhle za mě něco hodně chybí. Upřímně jsem byla rada, ze jsem to dočetla. Ta politika mě v tom nebavila, a že bych napětí mohla krájet se taky říci nedá.


PetiJelinkova
22.10.2018

Za mě průměrné čtení a na můj vkus moc politiky.

pepa4081
22.09.2018

Druhá kniha od pana Carlssona a pro mne ještě horší, než Neviditelný muž ze Salemu. Těm knížkám pro mne něco chybí, navíc nemám rád politiku a tajné služby. A detektiv Junker, vždycky když mi začne být trochu sympatický, provede něco, čím to zkazí.
Po přečtení asi poloviny knihy jsem nevydržel a přeskočil až nakonec. Po dlouhé době kniha, kterou jsem nedočetl.
Velmi neuspokojivé.

SilvieSisinka
06.08.2018

Prumerna kniha.Styl psani neni spatny,ale neco tomu trosku chybi.Hodnotila bych ji jako lepsi trojku :-) Bavila me ze vsech knih autora zatim nejvice.

konicekbily
27.01.2017

Pokus o politický thriller ze současného Švédska popisující střety mezi extrémní levicí a fašizující pravicí s účastí tamní tajné služby. Průměr.

Doporučujeme

Nevracej se
Nevracej se
Žoldáci
Žoldáci
Drž se
Drž se
Dům smrti
Dům smrti