Lekcie z nenávisti

Lekcie z nenávisti https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/181389/lekcie-z-nenavisti-181389.jpg 3 29 11

Po tom, ako ju vyhodí zbitú na ulicu uprostred výnimočne studenej marcovej noci jej mafiánsky manžel Miro, zostane Irena Vikárová odkázaná na pomoc svojho dávneho milenca Sveťa. Vplyvný Miro jej ale znemožní, aby si našla prácu, a tak je na neurčitý čas nútená prijať neslušný návrh svojho právnika Alexa. Irena sa dáva dokopy, aby zosnovala pomstu manželovi. To jediné jej totiž zostalo. Mierne erotický príbeh s detektívnou zápletkou o tom, ako sa z nešťastia zrodí chuť po pomste, ako zaslepenosť pomstou prináša hriech, a ako aj napriek hriechu vznikne láska, lebo láska má vlastné pravidlá, a môže sa zrodiť aj pri Lekciách z nenávisti.... celý text

xxxmoncicak
18.11.2023 4 z 5

Kniha mě bavila jen ten konec byl najednou tak nějak narychlo vysvětlen a ukončen.

lucia0482
01.07.2023 3 z 5

Lekcie z nenávisti sú príjemné letné čítanie. Klasický román pre ženy, nič komplikované, ťažké, len trochu lásky, túžby, vzrušenia. Nechýba ani pomsta,ale je oprávnená a pochopiteľná. Jediné mínus je rýchly koniec, kde sa síce všetko vysvetlí,ale pár strán by sa ešte hodilo.

Majka1979
12.03.2023 5 z 5

Možno bola slepá a len ten pád na samé dno ju prebral. Vyhodil ju z domu, nedal jej nič, nič jej nepatrilo. Tak slepo mu dôverovala.
A potom ju zničí. Jednoducho sa jej zbaví.
Ale kam pôjde? Ako sa uchytí? On je niekto, ona je nula.
Možno ak prijme ponuku, zvláštnu ponuku, tak dokáže aspoň prežiť?
Veľmi veľa toho musí vyriešiť. A hlavne toho podvodníka poslať tam, kam si zaslúži.
Ale ako to urobiť bez prostriedkov a akýchkoľvek kontaktov? Kto jej pomôže a bude riskovať jeho hnev?
Skvelý príbeh. Môžem len odporúčať

Pavli19
09.12.2022 4 z 5

Kniha je čtivá, děj plyne svižně, závěr knihy byl rychle ukončen a vše vysvětleno.

Allla9
09.09.2022 3 z 5

Dobře se četlo, ale zklamalo mě náhlé ukončení knížky. Zasloužilo si více stráněk a ne jen krátké shrnutí děje.

knihomolka525
18.02.2020 2 z 5

jsem v rozpacích.motiv dobrý ale nemá to šťávu.Něco se ztratilo v překladu?Kniha byla v sekci detektivek ale mě to přijde jako román pro ženy.O týraných ženách a jejich vypořádání se s tím.Ale vždy není po ruce bohatý podnikatel.Nebo stále zamilovaný bývalý milenec.

mrkvajda
10.04.2019 4 z 5

Četlo se lehce, vcelku napínavý děj, jen ten konec najednou. Vše vysvětleno na pár stránkách, ale...

Modrásek16
16.12.2018 4 z 5

Ale jo, celkem dobra kniha na víkend.

sabca
25.12.2016 4 z 5

Tak začátek mi taky zrovna neseděl, ale potom jsem se začetla a líbilo se mi to. Trochu erotiky, napětí a nakonec i lásky. Přečteno za dva dny.

Alchemilla75
25.08.2016 4 z 5

Příjemné letní čtení. Kniha se čte dobře a závěr není tak úplně předvídatelný. Jen ten Sváťa mi tam trochu vadil a na konci jsem pochopila proč. Dobré :)

Ms.Iris
07.10.2015 3 z 5

Dlho som sa nútila do čítania, začiatok ma totiž nijako extra nezaujal...trvalo mi pár dní! než som sa odhodlala čítať ďalej ..a nakoniec neľutujem. Dej sa rozbehol a začalo to byť vcelku zaujímavé čítanie.