Lékařem mezi nebem a horami

Lékařem mezi nebem a horami https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360053/mid_lekarem-mezi-nebem-a-horami-oCX-360053.jpg 4 32 3

V knize autorka popisuje napínavé zážitky a zkušenosti s horskou leteckou záchrannou službou a cestu, která ji k této práci přivedla.

LenkaV.1
08.08.2022 4 z 5

Velmi čtivě napsaná kniha o práci anestezioložky v horském středisku Avoriaz (Francouzské Alpy). I pro čtenáře - laika srozumitelně podaný popis zranění a způsobů jejich ošetření, není zde nadužíváno odborných výrazů (a ty, které se místy vyskytnou, jsou dobře vysvětleny).
Zajímavý vhled do horské medicíny a občasné srovnání s medicínou v ČR.
Sympatické mi na autorce je to, že si i v náročných situacích dokáže udržovat nadhled, smysl pro vnímání krásy okolo, humor a správně namíchanou směs sebejistoty a zároveň pokory, tak jako fakt, že stejně dobře funguje samostatně i jako součást týmu.
Tahle knížka patří pohledem k těm útlejším, obsahově však velmi nabitým.

lenka5
25.06.2020 4 z 5

Zajímavé čtení z pro mě úplně neznámého prostředí. Dobře se to čte a i jako naprostý laik jsem rozumněla.

misafibi
27.09.2019 4 z 5

Lékařka, která vypráví své zážitky a zkušenosti s leteckou záchrannou službou Mont Blanc Helicopteres v Avoriaz.

lékařské prostředí Francie záchranáři

2021  88%Lékařem mezi pouští a minami
2017  77%Lékařem mezi nebem a horami

Kniha Lékařem mezi nebem a horami je v