Lék na CH.A.O.S.

Lék na CH.A.O.S. https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/400986/bmid_lek-na-ch-a-o-s-m9i-400986.jpg 3 14 2

Je pro vás neplánovaná návštěva noční můrou? Předchází všem rodinným sešlostem vyčerpávající úklid? Je váš domov džunglí špinavého prádla, neumytého nádobí a stohů papírů? Tomu je konec! S pomocí bestsellerové autorky New York Times, Marlou Cilley alias FlyLady, vyléčíte vaši domácnost z chaosu. Praktické, a hlavně rychlé tipy úklidové guru FlyLady pro každý den promění váš nepořádný domov v kouzelnou, uklidňující svatyni.... celý text

Literatura naučná Dům a byt Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , XYZ (ČR)

The CHAOS Cure: Clean Your House and Calm Your Soul in 15 Minutes , 2018

Edeltruda
21.01.2022 5 z 5

Zatím nejlepší kniha o úklidu nejen pro nás nepořádné a prokrastinující chaotiky. Píše se v ní nejen o vyklízení, ale také o tom pravidelně nutném nepříjemném čištění a úklidu. Některé tipy (třeba o praní) určitě vyzkouším.

Daenerys.Tar
07.03.2020 4 z 5

Metoda je založená na tom, že nemusíme uklízet nárazově celý byt, ale efektnější je pravidelně po malých kouskách. Je zde pár dobrých uklízecích tipů, ale ty už jsem znala, protože jsem předtím studovala web terapiedomova.cz, který je touto knihou inspirovaný.

Autorovy knížky

2019  63%Lék na CH.A.O.S.

Kniha Lék na CH.A.O.S. je v