Ledozem Hauneebu

Ledozem Hauneebu https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/112480/bmid_ledozem-hauneebu-GgV-112480.png 2 4 4

Nacistická říše nezanikla porážkou Německa ve druhé světové válce, ale ukryta ledem Antarktidy se z tajné podzemní pevnosti připravuje ovládnout svět. Objev cestování časem světové civilizaci ukáže, že její zničení na Zemi neznamenalo konec existence agresivních snah potomků nacistů, kteří i ve vzdálené budoucnosti útočí na lidstvo.... celý text

Eicherik
09.06.2018 3 z 5

Zajímavé téma, tím však pozitiva končí. Přesto jsem rád, že jsem si knihu přečetl.

Ivulka90
31.01.2017 1 z 5

Jedna hvězda za nápad. Jinak mě kniha nezaujala.

pavel80
25.10.2015 2 z 5

Ke koupi knihy mě zlákala lákavá zápletka, čekal jsem něco na způsob mých oblíbených autorů Rollinse či Cusslera, ale přiznám se, že jsem knížku asi po 50 stránkách odložil. Příběh jako takový není špatně vymyšlen, ale naprosto mě odradil amatérský styl psaní a stylistiky, jako kdyby to psal někdo, kdo prostě nemá takové ty "buňky" k psaní. Asi jsem zmlsaný výše uvedenými autory, ale tohle jsem prostě neskousl, i když jsem se snažil. Autorovi dvě hvězdy za snahu a příběh, ale za mě více ne.

Luftwaffe 1946

Karel Patočka