Ledové království a Ledové království 2

Ledové království a Ledové království 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/442380/bmid_ledove-kralovstvi-a-ledove-kralovst-gXx-442380.jpg 4 9 2

Kdo by neznal nesmrtelný příběh Anny, Elsy, Kristoffa se Svenem a Olafa a Ledového království? V této knize najdete navíc i pokračování! Královně Else zní v hlavě tajemný hlas a láká ji do neznáma. Elsa ho následuje, protože doufá, že se od něj dozví, odkud pochází její kouzelná moc. Cesta ji zavede do začarovaného Kouzelného lesa, kde zjistí, že je nejprve potřeba napravit křivdy z minulosti. Pak teprve Elsa dorazí k bájné řece Atohallan a objeví, kým doopravdy je a kde je její místo v životě.... celý text

Pohádky Pro nejmenší
Vydáno: , Egmont (ČR)

Frozen, Frozen II , 2020

Venda32
13.03.2022 5 z 5

Oba příběhy, oba díly v jedné knize. Krásné animace, příběhy mají spád, krásně odpovídají filmovému zpracování. Před spaním přečteno dceři velmi rychle.

Sabča92
21.07.2020 5 z 5

Disneyho příběhy jsou plné lidskosti, lásky, zvířátek a barev. Každá kresba je nádherně zpracovaná a i po letech v nich vidím jisté kouzlo. Když jsem tuto knihu četla, okamžitě jsem se přenesla do příběhu, který dobře znám z filmového plátna. Kniha plná nádherných kreseb mě naprosto uchvátila. Kresby zabírají minimálně 90 procent z celé dvoustrany a text je do nich jen zakomponován. Proto je kniha ideální třeba jen na listování. Rozhodně si knihu zamilují také malé děti, které neumí ještě sami číst, protože jsou obrázky opravdu podrobné a naprosto identické, jako film. Moje malé předškolní neteře knihu milují. Sama jsem si knihu zamilovala a i po dočtení se k ní párkrát vrátila. Ano, možná jsem na chvíli byla zase tou malou holčičkou, která si podrobně prohlížela jednotlivé obrázky a postupně si vybavovala i hlasy a písničky z filmu.

Autoři knihy

Suzanne Francis