Ledová jako sníh

Sedmnáctiletá Snow žije v přísně hlídané klinice pro duševně choré. Hluboko uvnitř ví, že tam nepatří, ale na život mimo zdi nemocnice si skoro nevzpomíná. Jediné, co má, jsou divné sny. Vlastně ne, ještě má Balea – nejlepšího kamaráda, první lásku, člověka, kterého dokázala zničit jediným polibkem. Když Bale zmizí, Snow nezbývá nic jiného, než se vydat po jeho stopách. S pomocí podivného ošetřovatele, který ji pustí ven, se ocitne v Algidu. V mrazivé zemi, která je s její minulostí spojena víc, než si myslela. Algid je nevyzpytatelný, nebezpečný, plný čarodějnic, zlodějů a osudových setkání. Vládne mu krutý a mocný král. Když Snow zjistí, že jí v žilách koluje jeho krev, je postavena před volbu. Stane se hrdinkou nebo hříšnicí? Královnou nebo chudinkou? Vybere si mrazivou bezcitnost nebo pravou lásku? Úžasný příběh na motivy pohádky Sněhová královna od bestsellerové autorky Danielle Paigeové....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/323734/ledova-jako-snih-FLI-323734.jpg 3.3127

Ledová jako sníh 1.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , Fragment (ČR)

Stealing Snow, 2016

Kniha Ledová jako sníh

A.books

¨Tak za mě byl začátek knihy nejlepší, ale po přechodu do algidu se top trochu zhoršilo, nebylo to zas tak hrozné ale čekala jsem něco lepšího. No každopádně mě zajímá jaký bude druhý díl.

Adrim

Tak zde si nejsem jist jak hodnotit. Zprvu se mi kniha líbila. Přišla mi jiná než jiné fantazy v tomto směru, ale druhá polovina knihy na mě osobně působila rozvláčně a místy zmatečně.
Každý si však asi musí udělat svůj názor ;-).

sydneysage04

Kniha není špatná, ale ani mě nijak nezaujala. Četla jsem ji dost dlouho, pořád jsem se k tomu nemohla dokopat. Někdy jsem se ztrácela v ději, bylo to trochu popletené.

Fortuna7
26.10.2020

Nemělo to žádnou pevnou linku. Vždycky se něco stalo a pak jako by to neexistovalo...

Slunik127
24.09.2020

Cte se to dobre. To je asi jedine pozitivum. Kniha nema zadny originalni napad, vsechno je odnekud obslehnute, nekdy az trapne okate. A hlavni hrdinka? To je same: miluju Balea, na nicem jinem mi nezalezi, je to ma prava laska... Ale vubec ji to nebrani v ocicmavani kazdeho hezkeho kluka, na ktereho narazi. A to je jen spicka ledovce.

Veronika33
09.09.2020

Poslednú dobu mám šťastie na samé prepadáky, ani táto kniha nebola výnimkou. Dej zo začiatku "rozumej" keď sa odohrával v psychiatrickej klinike celkom odsýpal, ale po príchodu do Algidu - hrôza. Akoby to začal písať niekto iný, zvraty v deji tak neohrabané, že som len čumela, že to váážne.. Myšlienkové pochody postáv tiež čudné. Postavy mi vôbec neprirástli k srdcu a ďalšie diely si teda fakt odpustím (ak ich vôbec preložia)..ťažká slabota..

_kesidy_
24.05.2020

Vážně skvělý, ten konec jsem VUUUBEC nečekala. Zajímalo by me jestli někdy přeloží i zbylý 2 díly

juni
04.05.2020

Hezká knížka. Ráda bych si přečetla pokračování.