Léčivé krystaly pro ženy - 30 nejdůležitějších krystalů pro váš spokojený život

Léčivé krystaly pro ženy - 30 nejdůležitějších krystalů pro váš spokojený život https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/399306/bmid_lecive-krystaly-pro-zeny-30-nejdule-ETP-399306.jpg 3 5 1

Krystaly v sobě skrývají energii, která nám pomůžedosáhnout vnitřní rovnováhy, najít harmonii ducha i těla a prožít radostný a spokojený život. Léčivé krystaly pro ženy jsou nejen zasvěceným průvodcem magickým světem krystalů, ale především praktickým rádcem vysvětlujícím, jak s krystaly správně pracovat a vhodně je používat. Kniha je členěna podle jednotlivých životních etap, od ranného dětství až po stáří, a je vhodná pro všechny dívky a ženy, dcery, matky i babičky.... celý text

Atanone
17.10.2019 3 z 5

Krásně provedená kniha. Krásné fotky, kvalitní papír, dali si s tím práci. Pro mě bohužel dost jednosměrná záležitost, pracují vlastně pouze s uvedenými krystaly a navíc mi trochu vadí jedna věc, že vybízejí k používání krystalů i u miminek, což mi nesedí, navíc to může být i technicky nebezpečné. Knihu bych podarovala někomu, kdo s problematikou začíná, ale zase bych si vyčítala, že ho tím můžu zmást.
Ale asi takhle, pokud vás krystaly zajímají a chcete se dozvědět základní věci, je toto kniha pro vás. Ale pokud vás osloví, pokračujte dál ☺