Léčivá světla Andělů: Změňte svou minulost, současnost i budoucnost s pomocí andělské energie https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/320150/mid_leciva-svetla-andelu-zmente-svou-mi-LPi-320150.jpg 4 3 1

Změňte svou minulost, současnost i budoucnost s pomocí andělské energieObjevte hlubokou sílu andělů, která vám může pomoci na cestě k uzdravení a celistvosti. V každé kapitole, Raven Keyes, mistr reiki, vám pomůže spojit se se svým andělem, který vás bude inspirovat na pouti za štěstím. Pomůže vám zmírnit fyzické bolesti, potlačit příznaky nemocí, tišit emocionální či duchovní trauma. Andělé vám pomůžou oprostit se od minulosti a začít novou budoucnost, která je postavena na lásce a požehnání.Kniha obsahuje osobní zkušenosti klientů Raven Keysové. Dozvíte se, jak jim andělé konkrétně pomohli. Například zážtiky z operačního sálu doktora Sheldona M. Feldmana, vedoucího operací rakoviny prsu v newyorské presbyteriánské nemocnici a profesora na Columbia University. Autor se s vámi podělí o příběhy a nabídne cvičení a meditace, které vám pomohou spojit se s tím správným andělem. Žijte v záři božského světla andělů!... celý text

Esoterika, astrologie, okultismus Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Omega

The Healing Light of Angels: Transforming Your Past, Present & Future with Divine Energy , 2015

Jenulka94
12.09.2023 2 z 5

Kniha obsahuje mnoho příběhů s andělskou tématikou. Autorka se hojně rozepisuje o tématech rakoviny a její léčení s pomocí andělů a reiki.
Naopak kniha obsahuje minimum návodů a praktických informací.

andělé

Autorovy knížky

Raven Keyes
americká
2017  80%Léčivá světla Andělů: Změňte svou minulost, současnost i budoucnost s pomocí andělské energie