Léčivá síla z tvých rukou

Léčivá síla z tvých rukou https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/218947/bmid_leciva-sila-z-tvych-rukou-2aR-218947.jpg 4 2 1

Praktický návod k léčení dětí postižených neurodermatitidou a jinými chronickými nemocemi. Když dcerka Anne Höflerové onemocněla neurodermatitidou, zažila Anne trpkou zkušenost, že právě u chronických onemocnění selhávají postupy klasické medicíny. Autorka se obrátila k duchovnímu léčení a začala své dceři přikládat ruce. To konečně přineslo vytoužený úspěch. V této knize předává dál své zkušenosti, kterých nabyla při léčení svého vlastního dítěte, i zkušenosti těch nesčetných rodičů, kteří se zúčastnili jejích kurzů. Přikládání rukou pomohlo mnoha dětem - postiženým nejen neurodermatitidou, nýbrž i střevními obtížemi, chronickým kašlem, nespavostí a neklidem, pomočováním a hyperaktivitou. Autorka seznamuje se základy metody přikládaní rukou a poskytuje praktické návody. Navíc také popisuje možnosti sebeléčení rodičů.... celý text

Literatura naučná Rodina Zdraví
Vydáno: , Pragma

Leg mir die Hand auf , 1995

LadyValeria
25.05.2019 4 z 5

Autorka ve své knize předává čtenářům vlastní zkušenosti s léčením pomocí přikládání rukou a to nejen prostřednictvím praktických návodů, rad a tipů, ale také pravdivých příběhů ze svých kurzů i každodenní praxe - možnost alternativní léčby mnoha obtíží je tak přístupná téměř každému, kdo o ni stojí.

Metoda přikládání rukou sama o sobě je velmi zajímavá a kniha příjemně čtivě zpracovaná pro širokou veřejnost, takže jsem ji četla velmi ráda. Každý kdo se zajímá o esoterii, alternativní léčení nebo přímo o tuto metodu v knize najde mnoho zajímavých informací.

bioenergetika léčba, terapie

Autorovy knížky