Latte bez mlíka

Latte bez mlíka https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/525077/bmid_latte-bez-mlika-6538349fb1aec.jpg 4 27 6

Psal se rok 2018, byl prosinec. Na bar přišla paní a zcela vážně si objednala latte bez mlíka s sebou. Tehdy jsme u baru byli tři a všichni jsme otevřeli pusy dokořán. Ale náš zákazník, náš pán. A takhle vznikl úspěšný instagramový účet Latte bez mlíka, kde se může svěřit kdokoliv, kdo pracuje s lidmi. A že to jsou někdy perly! Pobavte se těmi nejlepšími hláškami, které vás dostanou do kolen.... celý text

wooloong
12.04.2024 3 z 5

Na IG se ty příběhy rozprostřou do delšího časového horizontu, ale ve formě knihy přečtené za jedno odpoledne to neustálé opakování několika situací v různých obměnách (latte bez mlíka, neznalost zákazníka/obsluhy, měniči, neomalenost, lakota a další) nepůsobí až tak zábavně.

XenasChakram
27.02.2024 4 z 5

Jo, práce s lidmi ve službách je fakt očistec. Klaním se všem, kteří dělají v pohostinství, obchodech, atd. Já ty lidi nenávidím za vás

katynka78
16.02.2024 4 z 5

Letos tj. 2024 jsem se rozhodla, že budu do čtení zařazovat víc i zábavné a vtipné knihy, protože smíchu není nikdy dost a je ho potřeba jako sůl.
Tato knížka má krásnou obálku a veškeré ilustrace v ní jsou moc a moc hezké, na mou notu, jak se říká. Navíc jsem kdysi od tohoto autora či autorky měla tu plátěnou tašku a moc se mi líbila, byla má oblíbená.
Co se týká textu, tak jsem se bavila parádně. Ono v podstatě na toto téma vyšlo více knih, akorát byly z jiných oborů, ale byly vždy zábavné, úsměvné a vtipné.
Prostě jak pracujete s lidmi, tak je to vždy k nějakému zápisu, ať k smíchu, tak i bohužel k pláči.
A o tom je ta knížka, jak se občas stane, že se něco stane a je z toho něco jiného, než bylo původně myšleno. Tady naštěstí to není až tak o zdraví, i když vlastně můžete přijít o zdravý rozum, pokud nebudete dost odolní.
Výhoda je, že jak pracovníci, tak zákazníci si nenechávají navzájem nic dlužni.

pakoshka
01.02.2024 3 z 5

Lattéčku sluší víc forma ig postů, sleduji je od úplného začátku, proto pro mě většina příspěvků není novinkou... :-)

Ditules
16.12.2023 4 z 5

Práce ve službách a s lidmi je očistec.

onyx84
21.11.2023 4 z 5

Mám za sebou 15 let v gastronomii a můžu říct, že sem se opravdu nasmál...moc pěkná sbírka blbců na obou stranách...

Autorovy knížky

2023  73%Latte bez mlíka

Kniha Latte bez mlíka je v