Lassie se vrací

Lassie se vrací https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/202646/bmid_lassie-se-vraci-cCn-202646.jpg 5 417 72

Mistr119
07.07.2017 4 z 5

Líbí se mi, jak je kniha psaná ze strany zvířete, celkem jsem ji zhltl a dostala mě i emočně. :))

EvikU.
07.04.2017 5 z 5

Knihu jsem četla jako holka. Přes slzy jsem neviděla na písmenka. Pes je prostě věrný přítel na celý život. Jak ti jednou věnuje své srdce, už ho nechce nikdy zpátky. Měli jsme psi, teď mám svou rodinu a pda mám dál. Bez psa by nebyl můj život úplný. Kdo miluje psi, doporučuji. ❤

mija.chalka
02.04.2017 5 z 5

Knižku jsem nečela poprvé a myslím, že ani naposledy. Psi jsou prostě moji. A příběh Lassie je prostě legendární....věrné přátelství, daleká cesta a všechny nástrahy, které musela překonat za jediným cílem....domů.

pomponia
19.02.2017 5 z 5

Příběh o psí věrnosti, který vás vtáhne a najednou zjistíte, že máte na konci slzy v očích. Mám vydání z 90. let s barevnými ilustracemi z filmu, které příběh krásně dokreslují.

Nemo54
19.01.2017 5 z 5

Tak tuhle knížku jsem si četl pod peřinou při baterce ještě jako malý kluk, když jsem ji sehnal od kamaráda (to tehdy vyšla v Románových novinkách) , ježiš lidi, to už je let ....

Hadrna
18.01.2017 4 z 5

Taková milá knížka, kterou si může přečíst úplně každý, jakéhokoliv věku. Knižka je čtivá a i nějáka ta slzička u ní ukápne, ale také tam jsou chvíle kdy se usmíváte. Je to pouť jednoho psíka, který se chtěl vrátit domů. Doporučuji a přeji krásné počteníčko :).

fornication
23.11.2016 5 z 5

Precteno v ramci Ctenarske vyzvy - Oblibena kniha tveho detstvi. Hltala jsem kazde slovo jako tenkrat.

Leslie739
06.07.2016 5 z 5

O víkendu jsem se prohrabávala naší knihovnou a narazila tam na tento poklad, inu, přečetla jsem ji v práci během jedné směny a měla jsem co dělat, abych se tam nerozbrečela (v práci by se to neslušelo). Je to krásný příběh, o přírodě, trpělivosti, oddanosti, přátelství, vytrvalosti, ale i o špatných a dobrých lidech. :)

kamila234
16.06.2016 4 z 5

Moc pěkná kniha moc mne bavila a je hezký malovaný ja ji dostala když jsem byla mala bylo mi asi osm let a věnovaném od kamarádky.

Hanina61
08.04.2016 5 z 5

Ani nevím, kolikrát jsem ji jako -náctiletá holka vyrůstající v rodině, kde nikdy nechyběl pes, přečetla, kolikrát jsem hltala každé slovo, a smutnila a plakala a držela palce, aby statečná Lassie přežila všechna svoje "dobrodružství" a útrapy... a kolikrát jsem si na konci vydechla úlevou, když zase mohla čekat na svého milovaného kamaráda před školou. Zůstává pro mě jednou z nejkrásnějších knížek moho dětství a rozhodně ji doporučuju všem, kdo mají rádi zvířata. :-)

Phewell
06.04.2016 5 z 5

Poklad v mé knihovničce, dárek od dědečka s věnováním. Připomíná mi bezstarostné dětství.

Růžek
02.03.2016 5 z 5

Nádherný příběh o přátelství a věrnosti...

juli2
14.11.2015 4 z 5

Tato kniha zapříčinila mou vášeň pro knihy. Příběh byl pro mě tak dojemný a strhující, že jsem ho musela přečíst okamžitě. Brečela jsem tak až mě bolela hlava! No byl to doják.

Sušenka1556
08.10.2015 5 z 5

Nikdy jsem si nemyslela ,že budu číst staré knihy. Cítila jsem k nim odpor a nesnášela jsem ,jakým způsobem byly napsané. Jenže tato kniha byla DOKONALÁ a já přísahám ,že už knihy podle stáří soudit nebudu. Vlastně jsem přišla na to ,že jsou lepší než ty nové. I když se to nezdá ,byla dojemná a hlavně krásná. A nemyslím si ,že by byla pro malé. Mě jako náctileté se to velice líbilo!
Nejlepší kniha ,která mi dala směr!

Dormar
20.07.2015 5 z 5

Kniha se mi moc líbila

Rade
11.02.2015 5 z 5

Patří k nejlepším knihám mého dětství. Krásné a dojemné.

MorbidCuriosity
06.01.2015 5 z 5

K téhle knize jsem se dostala nejspíš už v poměrně pozdním věku, ale to nic nemění na tom, že mě uchvátila. Nejsem zrovna psí milovník, ale Lassie se pro mě stala hrdinkou a jasným obrazem toho, jak má vypadat opravdový přítel. Nehledě na to, že vzhledem k absenci tohoto úkazu v dnešním světě, člověk rád čte o tom, jak si lidé vzájemně pomáhají a tím raději čte, když pomáhají zvířeti, protože ty to potřebují víc. Krásná knížka... :)

Greene
10.11.2014 5 z 5

Emotivní příběh o lásce psa k člověku. Nádherně napsané, dojemné a konec snad ani nejde neobrečet :)

DejnaDee
25.06.2014 5 z 5

Knížka, kterou jsem četla jako náctiletá a zanechala ve mě velké emoce. Miluji psy a zvířata vůbec a tak jsem Lassii moc fandila aby to vše dokázala. Nádherné čtení a krásně popsaný příběh nezměrné psí věrnosti a lásky ke svému pánovi. Knížku mi doporučila má maminka a já jí zase doporučím své dceři.

Roselunda 1928
16.06.2014 3 z 5

No jo, je to ušlé, snad dokonce dobré, ale není to můj typ literatury...