Lassie se vrací

Lassie se vrací https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/192427/lassie-se-vraci-192427.JPG 5 422 422

moonchild
07.03.2014 5 z 5

Knihu mám památku na mého zemřelého strejdu.Kniha se mi moc líbí a dala bych jí i více hvězdiček

bibi.r
09.01.2014 4 z 5

Moc krásný příběh. Pamatuju si, že jsem hrozně obrečela, když umřela Bambulka (malý bílý pejsek, který tam měl epizodní roličku).

LucyMi
11.09.2013 5 z 5

Tato knížka mně úplně nadchla. Nejdřív v tom, že hl. postava je pes, ale taky proto, protože knížka má málé rozměry.
U tohoto psa jsem silně obdivovala kuráž a vůli. Nikdy jsem nećekala, že přeběhne snad čtvrtinu Anglie... :D
Tuto knížku mi doporučila moje máma a takže vám ji také doporučím, protože má podle mě atraktivní příběh, krásné popisování a čtenářské spojování slov.
"Lassie se vrací" mi dala naději, že když se člověk snaží a má minimální šanci, tak není na škodu to zkusit na 100%.
Této knížce bych dala žánr dobrodružný, jak už jsem zmínila.
Kniha byla přeložena z angličtiny do našeho jazyka a jsem vděčná překladatelovi Oldřichu Černému, protože díky němu, si až dodnes všichni užívají úžasnou četbu.

Megi67
31.07.2013 5 z 5

Kniha je úžasná. Nádherný příběh psa věrného svému pánovi!!!!

DariDerek
21.06.2013 5 z 5

nádherná kniha, pláč průběžně každou pátou stránku :)))

nikolryskova
14.03.2013 5 z 5

To je tak úžasné dojemné čtení. Je to o víře, lásce a touze, co jiného by mohla psa a i za strašných podmíek vrátit se za tí, koho miluje ? V některých částech mi tekly slzy, kniha je opravdu dokonalá, úžasně zpracována, mohu jen a jen doporučit.

Selinute
11.11.2012

Kdysi jsem ji četla jedním dechem. Pěkná vzpomínka na dětství.

em54
22.08.2012

Přidávám se k poznámce Jacka Bauera - když jsem tu knížku dočetl, toužil jsem mít také kolii a dodnes, když tyhle psy uvidím, vzhlížím k nim s jakousi úctou. Je to nádherný příběh, který se ovšem musí číst v tom správném věku.

Bránolog
06.02.2012 4 z 5

Psí "road movie", napínavá, dojemná, a nejlepší na ní je, že není jen pro holky.

Jack Bauer
29.10.2011 4 z 5

Nádherná kniha z dětství, kdy jsem si přál mít také kólii. Jeden z nejkrásnějších příběhů o psech.

joslin
26.06.2011 5 z 5

Úplně první knížka v mém životě, kterou jsem musela přečíst hned ten den, co jsem ji dostala do ruky.

Azizi
16.01.2011 5 z 5

Najnádhernejší psí príbeh, aký poznám :) už ako malá som si knižnú Lassie zamilovala a dlhosrstá kólia sa pre mňa stala zázračným plemenom. Moja láska ku kóliám pretrvala až dodnes v podobe veľkého obdivu border kólií a šeltií. Neskutočne dojímavý príbeh o bezhraničnej láske človeka a jedného nesmierne inteligentného a odvážneho psa.