Láska voní tymiánem

Láska voní tymiánem https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/35602/bmid_laska-voni-tymianem-LyL-35602.jpg 4 43 5

Vendula se Šárkou jsou nerozlučné kamarádky. Oběma vstoupí do živata jeden blonďatý kluk a s kamarádstvím je konec. Šárka prožívá velkou lásku, Vendula velké trápení. Ke všemu má ještě ve škole problémy s angličtinou a doma si nerozumí ani s rodiči ani se starším bráchou. Má však skvělou tetu Lídu a skvělou spolužačku Drahunu. Poznává její početnou rodinu a prožívá báječné víkendy na starém zámku. Zamiluje se nejen do tymiánové vůně a do koní...... celý text

Tebby
30.10.2021 2 z 5

Myslím, že cílovce jsem utekla tak o dobrých 15 let. Je to kniha ještě po mámě, takže kazeťák a Muk... Je to oddechové čtení, ale hlavní hrdinka byla protivná a hloupá a celkově byl příběh dost naivní. Takže v porovnání s ostatními knihami nemůžu dát víc než 2*.

banán2
26.02.2016 5 z 5

Bylo to super ta knížka

jaja1989
17.04.2015 5 z 5

Letní čtení o prázdninové lásce a konich.

Michaela91
28.06.2013 3 z 5

Příjemný čtivý letní román, už bych ho znovu nečetla protože si na něho připadám stará a taky jsem. Ale pro madé holky si myslím že dobré počtení.

Hancza
07.09.2011 4 z 5

Trošku naivní, ale jinak hezké... Ono svým způsobem je většina dívčích románů naivní.