Láska ve tříčtvrtečním rytmu

Láska ve tříčtvrtečním rytmu

Dvanácté pokračování životopisné ságy o životě císařovny Alžběty Habsburské je zaměřeno tentokrát na její vztah k skladateli Johannu Straussovi. Hudba Straussova slavného orchestru provází císařský pár v nejdůležitějších i nejradostnějších chvílích jejich života a sám skladatel chová nesmírný obdiv ke své císařovně. Pro čtyřicáté výročí vlády Františka Josefa složí jako hold svým panovníkům slavný Císařský valčík a tím zajišťuje tříčtvrtečnímu valčíkovému rytmu slávu na mnoho dalších let. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/31575/sissi-dil-laska-ve-trictvrtecnim-rytmu-31575.jpg 4.122

Sissi (12.)

Liebe im Dreiviertelakt (1997)

Literatura světová, Romány, Historie
Vydáno:

Markett
19.01.2014

Velmi zajímavá knížka :)

JeKa
18.07.2013

Tak zařazení tohodle dílu jsem příliš nepochopila, ne že by byl špatný, ale o Sissi tam v podstatě nic není...jedná se totiž o životopisný román rodiny Strausů...zajímavé, čtivé, ale proč je to zařazeno do téhle série, nechápu!

lusila
07.07.2013

Prečítala som celú sériu, každá kniha bola zaujímavá, aj keď som sa nedozvedela nič nové.

Marika Vanova
14.08.2012

Tento díl mě z celé série zaujal nejméně.

Christina Marie
05.07.2012

Sice nevím, proč je kniha, takřka celá věnovaná jen Straussům, v sérii o Sissi - mohla vyjít zvlášť, ale i tak se mi moc líbila. nabízí velmi zajímavý pohled na autora valčíku "Na krásném modrém Dunaji", ale i jeho rodinu.